Vakar Kretingos miesto stadione LFF Taurės rungtynėse Kretingos “Minija” išbandė jėgas prieš pastarųjų trejų metų šalies čempionus, Marijampolės “Sudūvos” komandą.

Stebint 700 žiūrovų pagirtinai kovoję “mijiniečiai” nusileido varžovams rezultatu 0-3.

Pirmąjį rungtynių įvartį Marijampolės ekipa pelnė tik besibaigiant pirmajai rungtynių daliai. 34 minutę pasižymėjo Ivanas Hladikas.

Antrąjame kėlinyje tituluoti varžovai savo persvarą padidino dar dviem tiksliais smūgiais.

57 ir 76 minutėmis įvarčius įmušė atitinkamai Danielis Offenbacher ir Josip Tadič.

“Minijos sudėtis”: Viluckas, Vilavičius, Gumbaravičius, Solovyev, Šiuša, Gvazdinskas, Bezerra, Urba, Juška (kapitonas), Jakočiūnas, Andriušis.

Po keitimo aikštėje pasirodė: Jakumas, Bauža, Jonauskis, Jašmontas.

Kitas rungtynes Kretingos “Minija” žais Liepos 18 dieną šeštadienį 17 valandą Vilniuje, prieš “Vyčio” komandą.