Savireklama

Vytauto gatvės dalis atiduodama pėstiesiems Pirmo puslapio

  • %PM, %08 %816 %2017 %18:%Rugp

Kęstutis GABŠYS

Vytauto gatvės pradžią, nuo Rotušės aikštės iki „Pelenės“ parduotuvės, Kretingos rajono savivaldybė ketina atiduoti pėstiesiems. Artimiausiu metu Kretingos miesto seniūnija čia ketina apriboti automobilių statymą, o SĮ „Kretingos komunalininkas“ pastatys gėlines bei poilsio suolelius. Savivaldybės architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vedėja Reda Kasnauskė apgailestauja, kad pėsčiųjų zonos įrengimas užsitęsė, o pėstiesiems kada nors ji norėtų atiduoti visą Vytauto gatvę.
Savivaldybės Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vedėja R. Kasnauskė „Švyturiui“ teigė, kad idėja Vytauto gatvę paversti promenada yra svarstoma senai ir netrukus ten atsirasiantys suoleliai bei gėlinės bus pirmasis bandymas minimaliomis priemonėmis pėsčiųjų reikmėms „prisijaukinti“ šią gatvę. „Dabar visiškai uždrausti automobilių eismą Vytauto gatvėje yra neįmanoma. Būtina kompleksiškai spręsti eismo organizavimo, privažiavimo, gatvės dangos klausimus. Pažiūrėsime, ar miestiečiams pėsčiųjų gatvės idėja patiks, ar ji prigis. Gaila, kad pėsčiųjų ir poilsio zona Vytauto gatvėje nebuvo įrengta vasaros pradžioje“, – kalbėjo R. Kasnauskė.
Kretingos miesto seniūnas Stanislovas Juknevičius „Švyturį“ patikino, kad „Kretingos komunalininkas“ gėlines ir suoliukus šiuo metu jau yra nupirkęs ir Vytauto gatvės pradžioje artimiausiomis dienomis jie bus pastatyti.

Skaityti 848 kartai

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Kalendorius

Liepa 2019
S Pr A T K P Š
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Mes Facebooke

Paieška tinklapyje