Rudenį daugiau laiko praleidžiame namuose, todėl dabar itin palankus metas išsirinkti namams skirtus išmaniuosius įrenginius už ypatingą kainą. Pasiūlymais jau dabar galima pasinaudoti operatoriaus salonuose ir internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.

„Kokybiškam laikui namuose svarbūs ir išmanieji įrenginiai. Svarstantiems apie naują televizorių, robotą dulkių siurblį ar išmaniosios televizijos paketą, šiuo metu siūlome itin patrauklias sąlygas jiems įsigyti“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Televizoriai su 1 Eur pradine įmoka

Tiems, kas svajoja apie naują televizorių – geros naujienos. Dabar užsakant televizorių su 24 mėn. „Tele2 Laisvo interneto“ planu, pradinė televizoriaus įsigijimo įmoka yra tik 1 Eur. „Tele2 Laisvo interneto“ plano kaina prasideda vos nuo 4,90 Eur/mėn.

Be jokio pabrangimo šiuo metu galite įsigyti vieną iš pasiūlyme dalyvaujančių „Xiaomi“, „Samsung“, „LG“, „Sony“, „Hisense“ ar „TCL“ gamintojų modelių.

Pavyzdžiui, puikus pasiūlymas šiuo metu taikomas ypač gera vaizdo ir garso kokybe pasižyminčiam televizoriui „Xiaomi Mi Led TV 4A 32EU“. Itin lengvas – vos 4 kg, patogiai ir paprastai tvirtinamas prie sienos bei turintis net 8 GB vidinę atmintį. Nustebins ir ryškus HD raiškos ekranas, vaizdą atkuriantis 1366×768 pikselių kokybe.

Užsakant šį televizorių su 24 mėn. interneto planu ir pasirašant 36 mėn. įrangos pirkimo sutartį, jo kaina – tik 4,66 Eur/mėn. Televizoriaus kaina mokant visą sumą iškart – tik 169 eur.

Geras televizorius be išmanios televizijos – kaip automobilis tuščiu baku. „Tele2 išmanioji televizija“ turi didžiausią turinio biblioteką Baltijos šalyse ir praleistų tiesioginių transliacijų peržiūros galimybę iki 7 d. Sutaupyti galite išmaniąją televiziją įsigiję kartu „Tele2 Laisvo interneto“ planu. Tokio bendro paslaugų paketo kaina prasideda nuo 19,90 Eur/mėn.

Jei dvejojate ar nenorite ilgalaikių įsipareigojimų – išbandykite visiškai nemokamai be sutarčių dovanojamą „Tele2 išmaniosios televizijos“ 3 mėn. paketą „TV + Filmai“.

Pasiūlymas galioja užsisakant „Tele2 Laisvo interneto“ planą ir pasirašant 24 mėn. sutartį. Modemo kaina į pasiūlymą neįtraukta ir prasideda nuo 2,5 Eur/mėn.

Robotai dulkių siurbliai nuo 6,99 Eur/mėn.

Šiuo metu su bet kuriuo pasirinktu „Tele2 Laisvo interneto planu“ ir 24 mėn. sutartimi, galite įsigyti vieną iš dviejų vartotojų pamėgtų siurblių robotų.

Siurblį „Ecovacs Deebot 500“ įsigysite su 1 Eur pradine įmoka už 6,99 Eur/mėn. Mokant visą sumą iš karto, šis dulkių siurblys kainuos vos 169 Eur. Išmanus siurblys surenka dulkes ir nešvarumus net iš sunkiai pasiekiamų namų zonų, saugosi ir išvengia kliūčių, o pritrūkęs energijos pats nukeliauja iki maitinimosi stotelės.

Kitas siurblys robotas „Xiaomi Mi Robot Vacuum“ ypatingas tuo, kad ne tik siurbia dulkes, bet ir plauna grindis. Šį išmanų siurblį dabar įsigysite su 3 Eur pradine įmoka už 8,99 Eur/mėn. Siurblio kaina mokant visą sumą iškart – 219 Eur.

Daugiau informacijos apie pasiūlymus ir akcijas sužinosite www.tele2.lt, „Tele2“ salonuose arba paskambinę telefonu 117.

Įrenginiams papildomai taikomas vienkartinis laikmenos mokestis. Akcijos laikas bei įrenginių kiekis – riboti.

 74,382 peržiūrų (-a)

100% LikesVS
0% Dislikes