8 thoughts on “Ar su švaria sąžine SB „Rubuliai“ sodų savininkai laukia švenčių?

 1. Dabartine valdzia patinka nes nelenda y akis kaip ana pirmininke lysdavo y privatu sklypa

 2. Gaila žmogaus. Visada atsiranda agresyviai nepatenkintų,kurie dažniausiai nieko gero nei aplinkiniams nei sau nesugeba padaryti, tik skųstis.

 3. Teisingumą lietuvoje vykdo teismai. Čia parašyta ne visai tiesa. Siūlau s.b. Rubuliams parašyti tiesą.

 4. Gyvenimas visada viską atlygins visiems: kam duos, kam atims. Lietuvoje teisingmo nėra, kai tokius sprendimus teismai priima: darbo sutartį pasiraše valdybos nutarimu, visuotinimae nebalsuotas, nors atlyginimas niekam kitam nemokėtas, nors buvo numatytas. Žalos sodų bendrijai nėra, o kiek darbų atlikta, tikrai patys nepasidarė ir dar su vaikeliu dirbo ir dar į teismus balsuotasusirinkime duoti dėl apvaginimo buvusios pirmininkės net 22000 eur. , o teisme apie darbo sutartį 🙂
  Paprasta klaidelė, bet sodams žalos nėra tik nauda ir darbai patvirtina visą, o kam žala tiems ir sugrįš gyvenimo bumerangas.
  Teisingai parašyta, todėl visuotiniame reikia balsuoti: atimtus pinigus per prievartą, grąžinti tam, kas juos uždirbo ir kas sodus puošė ir dirbo dėl jų – buvusiai pirmininkei.

 5. Dabartinė pirmininkė net savaitėje karto neranda laiko atvykti į sodus dėl sodų darbų net geodezinius atliekant kai privalo dalyvauti dėl kelio ribų nedalyvauja. Pirmininkės pareigų neatlikimas!
  Dėl panašių klaidelių ir daug didesnių pažeidimų nei buvusiosios pirmininkės, dabartinę pirmininkę turime taip pat paduoti į teismą:
  Atlyginimas visuotiniame jai net nenutartas, bet kas mėn išsimoka minimalią algą. Įstatymų pažeidimas!
  Rekonstruotos tvoros – broko darytojas darbų atlikėjas (sudaryta darbo sutartis), kuriam užmokėjo dabartinė pirmininkė visuotiniame nenutartas/nebalsuotas, o kokie pinigai net per 2 metus tikrai apie 4000 eur. Kainavo , o tinklinės nenorim, kiek dabar kainuos dar jos pakeitimas į naują? Įstatymų pažeidimas!
  Dabartinė valdyba Rinkiminio nedarė prieš 2 metus! Vien įstatymų pažeidimai!
  Dabartinėje valdyboje raštiškai atsisakė nebūti valdyboje du valdybos nariai, liko tik 3, kurie “nedirba” jau treti metai, bet atlyginimus pasiima!
  Prirašyta straipsnių apie “sb rubuliai teisingumą” net perdaug, kurie akivaizdžiai įrodo teisybės Lietuvoje nėra, cirkas vyksta, o soduose 3 m. sb rubuliai – vaikų darželis.

 6. Tiesa straipsnyje nuo pat pradžių buvusios valdybos iki dabartinės valdžios, jų tvoros 🙂

Comments are closed.

TAIP PAT SKAITYKITE