Štai taip šįvakar nuotoliniame Tarybos posėdyje apie atsistatydinimą pranešė Administracijos direktorė Jolanta Gidvainė. Aisto Mendeikos nuotr.

Baigiantis Tarybos posėdžiui Savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Girdvainė paskelbė apie savo atsistatydinimą iš užimamų pareigų. Jos prašymas iškart atgulė ant mero Antano Kalniaus stalo.

 

Kreipdamasi į merą, Tarybos narius, Savivaldybės administracijos darbuotojus, rajono gyventojus J.Girdvainė teigė nenorinti dalyvauto politiniuose žaidimuose, kuriuose ji dažnai jaučiasi esanti kliūtimi.

Pasak jos, jau kurį laiką svarbūs rajonui sprendimai nesulaukia valdančiosios daugumos pritarimo, Administracijos darbuotojų darbai sumenkinami, jų pastangos nueinančios veltui.

„Todėl noriu pareikšti, kad aš priėmiau sprendimą atsistatydinti iš užimamų pareigų. Šiandien pateiksiu prašymą merui. Ir labai prašau artimiausiame Tarybos posėdyje patenkinti šį mano prašymą. Ačiū“, – posėdžio pabaigoje sakė J.Girdvainė.

Apie savo atsistatydinimą iš Savivaldybės administracijos direktorės pareigų J.Girdvainė paskelbė dar nepasibaigus tarnybiniam patikrinimui. Mero A.Kalniaus potvarkiu sudaryta komisija aiškinosi, ar Administracijos direktorė nepadarė tarnybinio nusižengimo administruojant Savivaldybės sutartį su buvusiu Sporto ir sveikatingumo komplekso statybos darbų rangovu UAB „LitCon“.

Tačiau J.Girdvainė paneigė prielaidą, jog jos sprednimas atsistatydinti iš užimamų pareigų susijęs su patikrinimu.

„Mano sprendimas atsistatydinti su tarnybiniu patikrinimu visiškai nesusijęs. Visas patikrinimas jau įvykęs, komisija rašo išvadą. Kokia ji bebūtų, aš savo sprendimo nekeisiu. Ir aš nuo atsakomybės nebėgu. Visos atsakomybės galioja trejus metus“, – „Švyturiui“ sakė J.Girdvainė.

Meras A.kalnius „Švyturiui“ patvirtino, jog iškart po Tarybos posėdžio gavo J.Girdvainės prašymą dėl atsistatydinimo. Anot jo, direktorės pareiškimas šiek tiek nustebinęs, tačiau nebuvęs didele staigmena.

„Matėme, kad jau pusmetį vyksta politiniai žaidimai, mūsų sprendimams nepritariama. Direktorė apsisprendė, yra kaip yra“, – „Švyturiui“ sakė A. Kalnius.

Netrukus po Tarybos posėdžio Savivaldybė išplatino pranešimą spaudai, kuriame direktorė ir meras kiek išsamiau išsakė savo poziciją.

„Jau kurį laiką labai svarbūs rajonui sprendimai nesulaukia daugumos palaikymo ir administracijos darbuotojų darbai yra sumenkinti, mūsų pastangos tiesiog nueina veltui. Aš jaučiu, kad dažnai esu kliūtis. Todėl priėmiau sprendimą atsistatydinti iš užimamų pareigų“, – pranešime spaudai cituojama J. Girdvainė.

„Gerbiu ir suprantu tokį sprendimą. Esu be galo dėkingas Jolantai Girdvainei už jos atsidavimą darbui visus tuos jau beveik dvejus metus, įvestą naują valdymo kultūrą administracijoje, naujus skaidrumo standartus, skirtą gerokai didesnį dėmesį, nei anksčiau, socialinėms rajono problemoms. Ji puikiai visus šiuo metus susitvarkė ir su situacijos dėl koronaviruso rajone valdymu. Padaryta daug darbo, dažnai visuomenei nematomo, atėmusio naktis bei savaitgalius. Be to, nepaisant pandemijos, dėl to nesurenkamų mokesčių, vien šiemet direktorės vadovaujama komanda tęsė, pradėjo įgyvendinti ar baigė įgyvendinti beveik 80 didesnių ir mažesnių rajono infrastruktūros gerinimo projektų. Taip pat pradėta ar jau įgyvendinta apie 80 proc. Tarybos daugumos programos, nors kadencija dar tik įpusėja. Tad surasti jai tinkamą pamainą – sunki užduotis“, – sakė Kretingos rajono savivaldybės meras Antanas Kalnius.

Sprendimui dėl savivaldybės administracijos vadovo darbo pabaigos dar turi pritarti Kretingos rajono savivaldybės taryba artimiausio posėdžio metu. Į administracijos direktorės pareigas ji buvo paskirta 2019 m. gegužės 15 dieną.

Kaip tokį J. Girdvainės sprendimą vertina kiti Tarybos nariai, skaitykite šio šeštadienio “Švyturio” laikraštyje.

 13,738 peržiūrų (-a)

93% LikesVS
7% Dislikes
One thought on “Šiandien paskelbė atsistatydinanti Kretingos rajono savivaldybės administracijos direktorė”
  1. Keičianti nuomonę, sukta, nesilaikanti žodžio. Tai pati geriausia Kalėdų dovana Kretingai – jos pasitraukimas.

Comments are closed.

TAIP PAT SKAITYKITE