„Kretingos“ krepšinio klubas, rungtyniaujantis Regionų lygoje, trimis rungtynėmis prieš Kėdainių „SC-Ateities“ ekipą pradėjo ketvirtfinalio iki trijų pergalių seriją.
Pirmoje dvikovoje, kuri vyko Kretingoje, pajėgesni rezultatu 95-64 pasirodė mūsų miesto krepšininkai. Po šešių dienų rungtynėse Kėdainiuose jau stipresni buvo aikštės šeimininkai „SC-Ateities“ krepšininkai, įveikę „kretingiškius“ rezultatu 83-68.

Dominavo visas rungtynes
Nuo pat pirmųjų pirmosios dvikovos minučių į priekį šovė aikštės šeimininkai „kretingiškiai“, kurie po 20 minučių turėjo solidžią 15 taškų persvarą. Antrojoje rungtynių pusėje šį skirtumą „Kretingos“ ekipa padvigubino ir sutriuškino Kėdainių „SC-Ateities“ ekipą 95-64.
„Kretingos“ komandai taškus pelnė: Vytautas Šarakauskas – 22, Kornelijus Stonkus – 14, Tadas Maželis – 12, Justas Grikštas – 10, Rytis Zabita – 8, Domininkas Matutis ir Karolis Opulskis – po 7, Tadas Budrys – 6, Rokas Šimkevičius – 5, Edgaras Danys – 4. Ugnius Kvietkauskas ir Dovydas Diemontas taškų nepelnė.

Prastas ketvirtas kėlinys neleido pasiekti pergalės
Antrosios Regionų krepšinio lygos ketvirtfinalio serijos rungtynės Kėdainiuose jau vyko pagal visiškai kitokį scenarijų. Čia nuo pat pirmosios rungtynių minutės sąlygas diktuoti „Kretingos“ ekipai pradėjo pakiliai rungtynes pradėję aikštės šeimininkai „SC-Ateities“ ekipa, kurie pirmosios rungtynių pusės susikrovė dešimties taškų persvarą.
Trečiajame dvikovos ketvirtyje „kretingiškiai“ surengė „mini spurtą“ ir prieš lemiamą ketvirtį atsilikinėjo tik 5 taškais. Vis dėlto paskutinės 10 rungtynių minučių „Kretingos“ ekipai susiklostė tragiškai ir buvo pralaimėtos net 15-27, kas lėmė Kėdainių ekipos pergalę rezultatu 83-68.
Rezultatyvumu „Kretingos“ ekipoje išsiskyrė Vytautas Šarakauskas, pelnęs 20 taškų, 12 taškų pridėjo Domininkas Matutis.

Ketvirtadienio rungtynėse – pergalė
Trečiose Regionų lygos ketvirtfinalio serijos iki trijų pergalių rungtynėse „Kretingos“ krepšinio klubas tris namų kėlinius apylygiai žaidė prieš Kėdainių „SC-Ateities“ ekipą.
Ketvirtajame ir lemiamame kėlinyje Vytauto Šarakausko vedami „kretingiškiai“ paskutinę dešimties minučių atkarpą laimėjo 29-13 ir iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 87-64. Šis laimėjimas mūsų miesto krepšinio komandai leido išsiveržti serijoje iki trijų pergalių 2-1.
„Kretingos“ ekipai taškus pelnė: Vytautas Šarakauskas – 23, Domininkas Matutis ir Rytis Zabita – po 16, Rokas Šimkevičius – 13, Karolis Opulskis 11, Justas Grikštas – 3, Edgaras Danys ir Dovydas Diemontas – po 2, Tadas Maželis – 1.
Ketvirtosios Regionų krepšinio lygos ketvirtfinalio rungtynės „kretingiškių“ lauks balandžio 24 dieną, šeštadienį, 14 val. Kėdainiuose.
Dvikovą bus galima stebėti tiesiogiai RKL youtube paskyroje.

Sulaukė individualaus pripažinimo
Pasibaigus Regionų krepšinio lygos reguliariojo sezono kovom RKL apdovanojo išrinko ir geriausius pirmosios sezono dalies žaidėjus, trenerius, bei organizacijas.
Šiose rinkimuose pirmąją vietą užėmė ir geriausiu Regionų lygos „šeštuoju“ žaidėju tapo mūsų miesto komandos atakuojantis gynėjas Rokas Šimkevičius kuris nei vienų iš 30 sužaistų rungtynių nepradėjo statiniame komandos penketuke, tačiau pakilęs nuo atsarginių suoliuko puikiai įsipaišydavo į žaidimą, rinkdamas po 11,9 taško ir atlikdamas po 5,9 rezultatyvaus perdavimo vidurkius.
Garbingą antrąją vietą Geriausios Regionų lygos organizacijos rinkimuose užėmė ir mūsų ekipa, galutinėje komisijos ir sirgalių balsavimo lentelėje surinkusi 16 taškų ir į priekį praleidusi tik 21 tašką surinkusią Vilniaus „Rivilės“ organizaciją.

 50,949 peržiūrų (-a)

50% LikesVS
50% Dislikes