Shogo Osawa (viduryje) sėkmingai realizavo 11 metrų baudinį. ReAl moments nuotr.

Kretingos “Minijos” komanda niekaip neatskrato paskutinėmis minutėmis praleisto įvarčio “sindromo”. Šį kartą LFF 1 lygos 10 turo rungtynėse po atkaklios kovos savo aikštėje rezultatu 1:2 nusileista vienvaldžiams pirmenybių lyderiams “Jonavos” futbolininkams.

Įpusėjus pirmajam kėliniui po “Minijos” gynėjų klaidos “Jonavos” ekipą į priekį išvedė Marius Ganusauskas. Visą antrą kėlinį “minijiečiai” kantriai kūrė atakas prie svečių vartų ir viena iš jų pasibaigė uždirbtu 11 metrų baudiniu, kurį sėkmingai realizavo kretingiškių legionierius iš Japonijos Shogo Osawa.

Vis dėlto eilinį kartą šį sezoną, tiksint teisėjo pridėtam laikui, “Minija” praleido antrąjį įvartį. Po standartinės situacijos pasižymėjo jonaviečių saugas Tadas Eliošius.