“Minjijiečiai” žaidė neprikaištingai, bet ir vėl – nelaimėjo. Aisto Mendeikos nuotr.

Kretingos „Minijos“ komanda niekaip neatskrato paskutinių minučių praleisto įvarčio „sindromo“. Šį kartą LFF 1 lygos 10 turo rungtynėse po atkaklios kovos savo aikštėje rezultatu 1-2 nusileido vienvaldžiams pirmenybių lyderiams Jonavos „Jonavos“ futbolininkams.

Įpusėjus pirmajam kėliniui po „Minijos“ gynėjų klaidos „Jonavos“ ekipą į priekį išvedė Marius Ganusauskas. Visą antrą kėlinį „minijiečiai“ kantriai kūrė atakas prie svečių vartų ir viena iš jų pasibaigė uždirbtu 11 metrų baudiniu, kurį sėkmingai realizavo kretingiškių legionierius iš Japonijos Shogo Osawa. Vis dėlto eilinį kartą šiame sezone tiksint teisėjo pridėtam laikui „Minija“ praleido antrąjį įvartį. Po standartinės situacijos pasižymėjo jonaviečių saugas Tadas Eliošius.

Niekuo nenusileido lygos lyderiams
Kalbėdamas apie rungtynes apmaudo dėl neiškovotų taškų neslėpė ir „Minijos“ vyriausiasis treneris Gvidas Juška: „Apmaudu, kad praleidome per įvartį per pridėtą laiką. Manau, tikrai nenusipelnėme pralaimėjimo. Kas liečia žaidimą, nė vienam žaidėjui neturiu pretenzijų už įdėtas pastangas. Pats mūsų parodytas žaidimas šiose rungtynėse mane tenkino, bet, deja, teigiamo rezultato vėl nepavyko pasiekti.”

Išvykoje testuos „Sūduvos“ jaunimą
„Minijos“ komanda progą nutraukti ilgą pralaimėjimų seriją turės jau šį sekmadienį. Išvykoje „minijiečių“ lauks Marijampolės „Sūduvos“ ekipa, kuri turnyrinėje lentelėje rikiuojasi viena poziciją aukščiau už mūsų miesto komandą ir užimą 11 poziciją. Rungtynių Marijampolės Hikvision arenoje pradžia 14 val.