Aisto Mendeikos nuotr. "Švyturio" archyvas.

Praėjusį savaitgalį Kretingos motodrome po poros savaičių pertraukos vėl griaudėjo motociklų varikliai. Lietuvos jaunimo motobolo čempionato rungtynėse tarpusavyje susigrūmė Kretingos motobolo klubo klubo jaunimo pirmoji ir antroji komandos. Po atkaklios kovos rezultatu 4:3 pajėgesni ir šį kartą buvo pirmosios komandos žaidėjai. Pirmosiose šių komandų rungtynėse taip pat nugalėjo pirmoji komanda – rezultatu 6:4.

Visiškai lygi kova

Rungtynėse nuo pat pirmųjų minučių vyko lygi kova. Pirmajame kėlinuke įvarčiais apsikeitė abiejų komandų lyderiai. Pirmosios komandos gretose pasižymėjo Gabrielius Pazdrazdis, antrosios – Tadas Žiubrys.

Antrasis kėlinukas savo įvykių eiga praktiškai niekuo nesiskyrė nuo pirmųjų penkiolikos dvikovos minučių. Vėl komandos pasižymėjo po kartą ir vėl įvsrčius pelnė T. Žiubrys ir G. Pazdrazdis.

Nugalėtoją nulėmė trečias kėlinys

Trečiasis kėlinukas jau sėkmingiau susiklostė G. Pazdrazdžio vedamiems pirmosios jaunimo komandos atstovams. Pats Gabrielius per šį kėlinį pelnė du įvarčius, į kuriuos antroji komanda atsakė vienu tiksliu Edvino Drąsučio smūgiu.

Ketvirtajame ir kartu – lemiamame – kėlinyje prie abiejų ekipų vartų netrūko pavojingų momentų, nemažai darbo turėjo ir vartininkai. Nors progų buvo sukurtą daug, tačiau šis kėlinys baigėsi lygiu rezultatu 0:0. Tad būtent laimėtas trečias kėlinys ir nulėmė Kretingos motobolo jaunimo pirmosios komandos pergalę rezultatu 4:3.

Kretingos motobolo jaunimo pirmoje komandoje ryškiai dominavo G. Pazdrazdis, pelnęs visus 4 įvarčius. Antrojoje mūsų miesto motobolo jaunimo komandoje rezultatyviu žaidimu įšisiskyrė 2 įvarčius pelnęs T. Žiubrys, dar vieną įvartį savo komandai pridėjo E. Drąsutis.

Savaitgalį čempionatą pratęs ir vyrai

Šį šeštadienį 17 val. po trijų savaičių pertraukos į Kretingos motodromą gerbėjus vėl sukvies Lietuvos suaugusiųjų motobolo čempionato rungtynės. Antrąjį kartą šiame sezone tarpusavio dvikovoje susigrums Kretingos motobolo klubo pirmoji ir antroji komandos.

Pirmosios tarpusavio rungtynės, kurios ir atidarė motobolo sezoną, žiūrovams padovanojo puikų reginį ir intrigą iki paskutiniųjų susitikimo minučių. Tą kartą po dviejų Luko Šimkaus įvarčių rezultatu 2:0 laimėjo pirmoji Kretingos motobolo klubo komanda.