Paskutinę vasaros dieną „Švyturio“ redakcija sulaukė netikėto skambučio. Moteris iš karto prisistatė esant klaipėdietė, uostamiestyje gyvenanti 60 metų ir skaitanti tik savo miesto spaudą. Tačiau šį kartą specialiai nusipirkusi Kretingos rajono laikraštį redakcijos kontaktams.

Klaipėdietei itin patiko ir prie Kretingos autobusų stoties pamatyti gėlynai.

Kas gi klaipėdietę Jeronimą Balsienę privertė paskambinti į kaimyniniame mieste įsikūrusią „Švyturio“ redakciją?
„Gėlynai! – džiugiai ima pasakoti Jeronima. – Tokių gražių spalvų, taip suderintų niekur kitur nemačiau. Ypač tame žiede, važiuojant iš Kretingos į Palangą, kur yra kryžius. Važiuodama autobusu pamačiau tas gėles ir negalėjau atsistebėti, tiesiog „įkibau“ į autobuso stiklą ir grožėjausi.“
Moteris paminėjo ir kitą ją itin sužavėjusį gėlyną – matomą, važiuojant iš Palangos į Klaipėdą, ties autobusų stotimi.

„Tokio gražaus derinio nesu mačiusi! Ir visi tie gėlių kupolai įspūdingi. Ir dar tokia mada – pušelių. Ir ne tik gėlės, bet ir akmenėliai suderinti, tiesiog visa kompozicija labai puiki – tęsia Jeronima, po nedidelės pauzės pridurdama. – Iš tiesų ir Klaipėdoje, ir Palangoje gražu. Aš juk pati vaikštau Klaipėdos gatvėmis ir matau, bet tikrai – Kretingos gėlių ir spalvų kompozicijos ypatingai gražios, traukia akį. Tad norėjau pasidžiaugti tuo, kas man pačiai gražu.“
Galiausiai emocingai pasidalijusi įspūdžiais, Jeronima priduria: „Dieve Dieve, kokias gražias gėlėles sukūrei ir davei, kad jas šitaip kažkas sukomponuotų ir akeles mums džiugintų“.

Gėlynais mieste rūpinasi ne vienas žmogus, bet pagrindinė šito grožio „kaltininkė“ – Kretingos miesto seniūnė Gintarė Liobikienė.
Klaipėdietė nežinojo apie šią vasarą „Švyturio“ paskelbtą Gerumo istorijos konkursą, tačiau neįmanoma jos pasakojimo neįtraukti į šių gražių istorijų puokštę! Ypač, kad jų nesulaukėme daug. Ši – tik ketvirtoji. Todėl dar iki pat Derliaus šventės pratęsiame konkursą. Skambinkite, rašykite, siųskite nuotraukas.
Gerumo istorijos nugalėtojui atiteks burnoje tirpstantis “La Farine” tortas. Pabrėžiame – ne pasakojimo autoriui, o jo herojui. Pavyzdžiui, šiuo atveju į tortą pretenduoja gėlynais miestą puošianti seniūnė Gintarė Liobikienė.
Todėl džiaukitės tuo, kam iš tiesų galima padėkoti, kam Derliaus šventės metu galėsime įteikti prizą.
Pasidžiaukime visi kartu! Skinkime gerumo derlių!

 

 52,323 peržiūrų (-a)

93% LikesVS
7% Dislikes