Metų pabaiga kiekvienam iš mūsų yra ne tik šventinis laikotarpis, bet ir laikas, kuomet tenka apmąstyti jau besibaigiančius metus. Mūsų rajono gyvenime, mažų mažiausiai, šie metai tapo istoriniais. Deja, ne gerąja prasme. Dirbtinai kuriami skandalai, pokiliminės intrigos ir įtampos kurstymas ne tik išbalansavo rajono politinį gyvenimą, bet ir apnuogino revanšo siekiančius politikus. Koncentracija ne į darbus, bet į politinių oponentų naikinimą, žeminimą bei patyčias tapo šių metų vizitine kortele. Tokie politiniai viražai greitai sulaukė neigiamos rajono gyventojų reakcijos ir, panašu, per tuoj įvyksiančius savivaldos ir merų rinkimus rajono žmonės tą išreikš ir savo balsavimu.
Negebėjimas vienyti, išgalvotų kaltinimų lavinos ir melu užtaisytų haubicų šūviai aidėjo visus metus, tačiau net neabejoju, kad artėjanti valdžios kaita grąžins stabilumą, atkurs pasitikėjimą ir leis vystyti Kretingos rajoną realiais darbais, o ne Facebook’o laikais.
Jaunatviška energija, politine patirtimi ir savo sričių profesionalų suvienytas Lietuvos socialdemokratų partijos kandidatų Kretingos skyriaus sąrašas bus vienijanti jėga, kuri prisiims atsakomybę, sugrąžins stabilumą ir per ateinančius ketverius metus atneš visų gyventojų laukiamus pokyčius. Mūsų rajonas turi dar daug paslėptų lobių, kuriuos atversime visuomenei per ateinančius ketverius metus. Tikime, kad bendromis jėgomis galime Kretingos rajoną paversti patraukliu, įdomiu, pulsuojančiu ne tik istorija, bet ir patogiu gyventi, auginti jaunąją kartą ir pasitikti senatvę. Mūsų tikslas – tapti pirmaujančiu rajonu Vakarų Lietuvoje, kuriame gera gyventi, patogu naudotis sukurta infrastruktūra bei lengva kurti darbo vietas.
Kinų išmintis sako, kad tūkstančio mylių kelionė visada prasideda mažu žingsneliu. Artėjantis pokyčių laikotarpis vers mus visus judėti pirmyn ir skatins tobulėti bei sukurti tokią aplinką, kuri reikalinga tiek jaunai šeimai, tiek ir socialiai pažeidžiamam rajono gyventojui.
Metų sandūroje, kiekvienam Kretingos rajono gyventojui tiek savo, tiek partijos Bičiulių vardu noriu nuoširdžiai padėkoti už gautus patarimus, duotus pamokymus, taiklią kritiką ir išsakytus norus, kuria linkme turime keisti mūsų rajoną. Užverskime šį įtampų kupiną lapą ir rinkimės realius pokyčius!
Linkiu, kad artėjantys metai kiekvienam iš Jūsų taptų proveržio laikotarpiu, o kiekviena sutikta kliūtis ar akmenukas kely, taptų tvirta plyta Jūsų namui! Jaukių, šviesių, šiltų ir įsimintinų Kalėdų bei pozityvių ir pokyčius atnešiančių Naujųjų 2023 metų!

Visada Jūsų
kandidatas į Kretingos rajono savivaldybės merus Egidijus VISKONTAS

Politinė reklama. Apmokėta iš LSDP politinės kampanijos sąskaitos. Užs. Nr. 4545.

 55,313 peržiūrų (-a)

69% LikesVS
31% Dislikes
6 thoughts on “Atkursime pasitikėjimą ir pasitiksime pokyčius”
  1. Nu bent vienas realiai arciau zmogaus. Tevukas daug kam padejes, sunus irgi neatsilieka. Sekmes rinkimuose sitam sirsiu lizde

  2. Idomu, kaip šiais laikais apsieiti be FB laikų. Čia panašiai, kaip be reikiamos patirties ?

  3. Kretingiškiai , manau, pasimokė, kad 4 metus skandalingesnio rajono Lietuvoje nebuvo girdėti.Ir ne savivaldybės durininkas čia kaltas…

Comments are closed.

TAIP PAT SKAITYKITE