Iliustracija: unsplash.com/photos/iLwDW2lSOzk

Kai įsigijote naujutėlaitį televizorių, ne mažiau svarbus uždavinys – rasti jam tinkamą vietą. Taip, būtent – tinkamą. Ar žinote, kad televizorių galite statyti arba kabinti toli gražu ne bet kur? Štai keli vertingi patarimai, padėsiantys rasti geriausią vietą šiam įrenginiui, kurį galite įsigyti čia.

Svarbu rasti tinkamą vietą

Sakysite, koks skirtumas, kur stovės televizorius, svarbiausia, kokį vaizdą rodys. Tačiau tiesa ne visai tokia, nes televizoriaus vieta labai svarbi ir dizaino kontekste, ir Jūsų patogumo, o taip pat ir televizoriaus ilgaamžiškumo. Pavyzdžiui, jei televizorius bus pakabintas per aukštai, ilgesnį laiką į jį žiūrėdami jausite, kad paskausta sprandas, nes galvą visą laiką laikote kiek pakeltą. Jei televizorių statysite prie židinio, radiatoriaus ar kito šilumos šaltinio, didelė tikimybė, kad susidursite su prietaiso gedimais. Jei pasirinksite didelės įstrižainės televizorių ir įkurdinsite kompaktiškoje patalpose su žemomis lubomis, jis atrodys neproporcingai. Tai tik keli pavyzdžiui, patvirtinantys, kodėl svarbu vietą šiam įrenginiui rinktis atsakingai.

Kokios vietos televizoriui netinka?

Šiam įrenginiui netiks pernelyg šalta arba, atvirkščiai, karšta patalpa. Taip pat televizoriai nemėgsta drėgmės, tad netiks pirtyje, vonioje ar kitoje drėgmės kupinoje patalpoje. Rekomenduojama televizorių nestatyti ir arti šilumos šaltinio: židinio, krosnelės, radiatoriaus ir pan.

Tinkamai parinkta vieta užtikrins malonumą žiūrint, taip pat leis ilgai džiaugtis sėkminga įrenginio eksploatacija.

 15,232 peržiūrų (-a)

50% LikesVS
50% Dislikes