Kretingos rajono savivaldybės valdomos bendrovės “Kretingos šilumos tinklai” (KŠT) komercijos vadovo Dangero Aleksandrovo atleidimo istorija sulaukė daug dėmesio. Darbo ginčų komisija jau priėmė sprendimą, tačiau savivaldybė dar laukia įmonės valdybos nuomonės.

Tai esą kelia abejonių dėl objektyvumo, nes valdybos pirmininką Vaidotą Balyną ir įmonės vadovą Dainių Budrį galimai sieja ne tik buvę darbiniai ryšiai, bet ir asmeniniai.

D. Aleksandrovas pareigas Kretingos įmonėje pradėjo eiti balandžio pabaigoje, tačiau jo karjera KŠT nevisai nebuvo sėkminga, ir jis buvo atleistas šių metų birželio pradžioje kaip neišlaikęs bandomojo laikotarpio. Po to jis esą kreipėsi į darbo ginčų komisiją ir rajono vadovus, teigdamas, jog patyrė psichologinį smurtą, o įmonės vadovas Dainius Budrys jį padarė atpirkimo ožiu. Be to, D. Aleksandrovas pateikė savo versiją, kaip D. Budrys tapo KŠT vadovu.

Kretingos meras Antanas Kalnius, kuris yra KŠT akcijų valdytojas, patvirtino, kad gavęs D. Aleksandrovo laišką, jie kreipėsi į D. Budrį prašydami išsamių paaiškinimų dėl kylančių klausimų. Tačiau kol kas įmonės valdyba nesuteikė atsakymų.

V. Balynas, valdybos pirmininkas, teigia, kad valdyba svarstys šią situaciją, nors D. Aleksandrovo laiškas labiau primena grožinės literatūros kūrinį, kuriame autorius pasižymi lakia fantazija. Jis taip pat paneigė, kad asmeniniai santykiai su D. Budriu turėtų įtakos sprendimams, ir pabrėžė, kad reikia vertinti vadovo veiklą pagal įmonės rezultatus.

Kaip rašoma viešoje erdvėje, praėjusią savaitę darbo ginčų komisija svarstė D. Aleksandrovo ir KŠT darbo ginčą uždarame posėdyje. Komisija D. Aleksandrovo skundą atmetė ir šis sprendimas dar gali būti skundžiamas teismui.

Šaltinis: atviraklaipeda.lt

 3,044 peržiūrų (-a)

100% LikesVS
0% Dislikes