3 thoughts on “Visą vidurdienį – iš aikštės į stotį tik pėstute

  1. Ačiū redakcijai. Geras bedimas pirštu į akį. Dėl stotelių būtų atskira kalba. Pvz., J.Jablonskio g. stotelė prie Minijos g. “Aibės” niekaip nepažymėta, nors privalomas kelio ženklas ir stoginė būtų privalumas. Tėra suolelis. Visiškas aplaidumas. Miesto autobusų yra, bet net vairuotojai nežino maršrutų (tik savąjį), nėra paskelbtos stotelės tvarkaraščiuose. Nepriimtina. Privaloma teikti kuo aiškiausią informaciją. Valdžia privalo dirbti žmonėms, jų poreikius atliepti. Dabar apie žmones išvis nemąstoma. Centro atkirtimas visą dieną nuo transporto – akivaizdi žmonių, neturinčių automobilio, diskriminacija.

  2. Jus vel gal ta tilta atidarykit nesamones cia darot vps nupezeja esat visa eisma sugadinot kaip i mokyklas is ryto nuvaziuot tegul meras galva persisvecia gal bus geriau paciai kretingai

Comments are closed.

TAIP PAT SKAITYKITE

Accessibility