Sve?iai neatsilaik? prie? ?eiminink? atakas.

Dviej? lapkri?io pabaigoje patirt? apmaud?i? pralaim?jim? ?siutinti Kretingos rajono komandos krep?ininkai Regionin?s krep?inio lygos pra?jusio ?e?tadienio rungtyn?se su Ukmerg?s ?Olimpu? i?liejo vis? pykt?. Var?ovai buvo sutriu?kinti ?? sezon? ?Kretingos? komandos rekordiniu 24 ta?k? skirtumu.

?Kretinga? ? ?Olimpas? ? 83:59

Rungtyn?s prasid?jo steb?tinai nerezultatyviai. Su?aidus net tris minutes rezultatas buvo lygus ? 4:4.

Tada tarsi atsibud? aik?tel?s ?eimininkai beveik po dviej? minu?i? ?ov? ? priek? ? 11:4. Tarsi suerzinta i? karto po to ukmergi?ki? pelnytu trita?kiu, pirmajame k?linyje likus ?aisti pustre?ios minut?s, ?Kretinga?  jau buvo nu?uoliavusi 14 ta?k? skirtumu ? 21:7.

K?lin? ?eimininkai laim?jo daugiau nei ?tikinamai ? 24:9.

Antrojo ketvir?io prad?ioje sve?i? trai?kymas t?s?si toliau ir iki did?iosios pertraukos likus 4 minut?ms skirtumas buvo i?aug?s iki 24 ta?k? ? 43:19.

Tiesa, atkut? sve?iai prad?jo pataikyti i? vidutini? ir tolim? nuotoli?, tod?l apie gynyb? ma?ai galvoj? var?ovai k?linio pabaig? su?aid? apylygiai ir did?iajai petraukai i??jo esant rezultatui 48: 30.

Po pertraukos ?Kretingos? krep?inink? uraganin?s atakos t?s?si toliau. Devyniais ta?kais laim?j? k?lin? kretingi?kiai skirtum? padidino dar labiau ? 68:41.

Aik?tel?s ?eiminink? persvara augo ir paskutiniajame ketvirtyje. Likus 2 minut?ms iki rungtyni? pabaigos buvo pasiektas net 33 ta?k? skirtumas ? 81:48.

Tuomet komandos treneris Arimantas Mikalo?ius ? aik?tel? leido daugiau pa?aisti atsargini? suolelio ?aid?jams, tad iki rungtyni? pabaigos kretingi?ki? ?gytas skirtumas kiek aptirpo.

Rungtynes v?l lyd?jo netaiklios baudos

Geriausiai ?ias rungtynes su?aid? Rytis Zabita, surink?s 34 naudingumo balus.

I? vidutinio nuotolio krep?? atakav?s 87,5 proc. taiklumu (7 taikl?s metimai i? 8) jis i? viso peln? 16 ta?k?. Be to, Ry?io s?skaitoje ? net tre?dalis vis? komandos atkovot? kamuoli?. Po abiem krep?iais tai jis padar? net 18 kart?.

Tadas Ma?elis peln? 13 ta?k?, Tadas Budrys ? 11 ta?k? ir 12 atkovot? kamuoli?. Kornelijus Stonkus ir Rokas ?imkevi?ius ? po 9 ta?kus, Domininkas Matutis ? 8 ta?kus.

Nors d?l didel?s ?Kretingos? komandos persvaros netaikl?s baudos metimai didel?s ?takos netur?jo, ta?iau ?iose rungtyn?se pro ?al? skriejusios baudos v?l kelia nerim?. I? 24 baud? kretingi?kiai nepataik? 9 kartus. Vos 62,5 proc. taiklumas.

Beveik visose ?? sezon? pralaim?tose rungtyn?se netaiklios baudos tur?jo lemiam? reik?m?. ?i? nerealizuot? ta?k? kaip tik ir pritr?kdavo pergalei.

Tai, kad Ukmerg?s ?Olimpas? nuo baud? linijos pro ?al? kamuol? svaid? dar da?niau ? i? 23 kart? pataik? tik 12 ? ?Kretingos? krep?ininkams menka paguoda ? ukmergi?kiai yra blogiausi baud? metikai lygoje.

Pavojaus signalu atei?iai nuskamb?jo ir palyginti lengvose rungtyn?se pasiektas nedidelis taiklumas metant i? ?aidimo. Trita?kiai m?tyti 33,3 proc. taiklumu ? 6 taikl?s metimai i? 18. O i? vidutinio nuotolio i? 55 metim? tiksl? pasiek? 25 kamuoliai ? 45,4 proc.

Laukia dvejos svarbios rungtyn?s

Baigiantis pirmajam ratui ?Kretingos? komanda su  5 pergal?mis ir tiek pat pralaim?jim? u?ima 9 viet?.

Tolimesnis jud?jimas turnyrin?je lentel?je priklausys nuo abiej? svarbi? rungtyni? ?? savaitgal?.

Penktadien? kretingi?kiai savo aik?tel?je ?aid?ia su 7 vietoje esan?ia Akmen?s ?Patriots ? Cementas? komanda, kuri turi viena pergale daugiau.

?e?tadien? Panev??yje laukia sunkus susitikimas su ?Bangen?s ? Aiveros? krep?ininkais. Jie dabar su 7 pergal?m yra 5 vietoje.

?Abejos rungtyn?s yra labai svarbios, o var?ovai ? paj?g?s. Jei laim?tum?m abejas, gal?tum?m pasiekti paj?giausi? komand? ?e?etuk?.

Dabar pasivyti atitr?kusius var?ovus darosi vis sunkiau, nes pagal surinktus ta?kus komandos fragmentuojasi ? grupes, kurios spar?iai tolsta nuo pralaimin?i??, ? teig? ?Kretingos? komandos treneris A. Mikalo?ius.

Dabar lygoje su 10 pergali? pirmauja pagaliau pirm?j? pralaim?jim? patyr?s Vilkavi?kio  ?Perlas?. U? jo rikiuojasi po 9 pergales pasiek?s Kauno ?Atletas-LSU? ir Kelm?s ?Kelm??.

Nuo lyderi? trejeto liko labiau atitr?kusi trij? komand? grup?, kuri laim?jo po 7 kartus: Taurag?s ?Taurag??, Panev??io ?Bangen? ? Aivera? ir Raseini? ?Raseiniai?.

Vir? ?Kretingos? krep?inink? lentel?je dar rikiuojasi po 6 rungtynes laim?jusios Akmen?s ?Patriots-Cemento? ir Bir?? ?KKSC? komandos.