Rungtyn?se su ?Taurage? kretingi?kiams pro ?al? skriejo metimai net ir i? po krep?io.

?Kretingos? krep?inio komandos septyni? i? eil?s pasiekt? pergali? serij? nutraukusi ?Taurag?s? komanda RKL turnyrin?je lentel?je m?s? rajono ekip? i? ketvirtos vietos nust?m? ? ?e?t?j?.

?Kretinga? ? ?Bangen?? ? 94:87
Antr?j? rat? dvejomis nam? rungtyn?mis prad?jusi ?Kretingos? komanda puosel?jo viltis laim?ti abu susitikimus. Pus? plano ?gyvendinti pavyko.
Tiesa, rungtyn?s su Panev??yje ?veikta ?Bangene? prasid?jo nervingai. Tris k?linius vykusioje apylig?je kovoje aik?tel?s ?eimininkai sve?iams nusileido ir po kiekvieno k?linio buvo besivejan?i? vaidmenyje.
Prie? paskutin? ketvirt? rezultatu 73:70 pirmavo ?Bangen??. Ta?iau rungtyni? pabaigoje kretingi?ki? spurtas pavyko ? per 10 minu?i? sve?iams buvo leista pelnyti 14 ta?k?, kai kretingi?kiai ? var?ov? krep?? prim?t? 24.
?iose rungtyn?se v?l blizg?jo komandos lyderiu tap?s Rokas ?imkevi?ius, kuris peln? 27 ta?kus. Jis taikliai atakavo i? dvita?ki? zonos ? 7 taikl?s metimai i? 11, bei i? 7 bandym? ?met? 3 trita?kius.
Edgaras Danys peln? 15 ta?k? (3 dvita?kiai i? 4), Domininkas Matutis ? 13 ta?k?, Rytis Zabita ? 12 ta?k? (5 dvita?kiai i? 9).
?iose rungtyn?se ?Kretingos? komanda taikliau met? dvita?kius ? 58,1 proc. taiklumas, (var?ovai ? 50 proc.), ir trita?kius ? 35,2 proc. (var?ovai ? 32 proc.).
Tradici?kai kretingi?kiai u? sve?ius blogiau m?t? baudas ? 8 metimai i? 13 (61,5 proc.), ?Bangen?? ? 11 metim? i? 15 (73,3 proc.).
Apskritai, pagal baud? pataikymus su 64 proc. ?Kretinga? lygoje u?ima prie?paskutini?j? viet?. Pro ?al? ?vaistomi lengvi ta?kai kretingi?kiams jau ne kart? at?m? rankose tur?t? pergal?.

?Kretinga? ? ?Taurag?? ? 76:83
?i? rungtyni? svarba buvo did?iul?. Abi komandos buvo surinkusios vienod? skai?i? pergali? ir turnyrin?je lentel?je buvo prilipusios viena prie kitos.
?veikusi tauragi?kius ?Kretinga? b?t? ?sitvirtinusi 4 vietoje ir ?i? pozicij? b?t? i?saugojusi net ir pralaim?jus artimiausias rungtynes. Be to, aik?tel?s ?eimininkai nesl?p? noro atsirevan?uoti u? pralaim?jim? tauragi?kiams dviej? ta?k? skirtumu pirmajame rate.
Vietoj vis? ?i? vil?i? ? skaudus komandos krytis ? ?e?t?j? viet?.
M?s? komandos pralaim?jimo prie?astis ? pro ?al? ?vaistyti metimai i? 3 ta?k? zonos. Vos 23 proc. pasiektu trita?ki? taiklumu kretingi?kiai gerokai atsiliko net nuo savo vidurkio, kuris iki ?i? rungtyni? siek? per 30 proc.
Per pirmuosius du k?linius i? 13 trita?ki? metim? buvo pataikyta vos du kartus. M?si?ki? ne?mestas trita?kis virsdavo greita var?ov? ataka.
Antrajame k?linyje pataikyti bent keli tri?akiai m?s? komandai b?t? leid? pasiekti dvi?enkl? skirtum?, var?ovai b?t? buv? priversti skub?ti ir klysti, o tai kretingi?kiams leist? kontroliuoti rungtyni? pabaig?.

Rungtynes pra?ud? vienas k?linys
Nors rungtyn?s prasid?jo nervingai, j? prad?ia ne?ad?jo nieko blogo. Po pirmojo k?linio pirmavome 22:21, o prie? did?i?j? pertrauk? ?Kretinga? tur?jo jau 4 ta?k? persvar? ? 39:35.
Ma?a to, tre?iojo k?linio prad?ioje po D.Matu?io trita?kio m?s? komanda pab?go dar toliau ? 42:35.
Ta?iau tai buvo paskutinis kartas, kai aik?tel?s ?eimininkai pirmavo. I? karto po ?io trita?kio kretingi?kiams prasid?jo juoda atkarpa ir su?aidus pusketvirtos minut?s jau tauragi?kiai buvo priekyje ? 46:43.
Iki k?linio pabaigos likus ?aisti 3 minut?ms rezultatas jau buvo 51:59, o k?liniui pasibaigus var?ovai jau buvo ?gij? 10 ta?k? persvar? ? 64:54.
Prasid?jus paskutiniajam susitikimo ketvir?iui aik?tel?s ?eimininkai puol? vytis var?ovus, ta?iau, kaip sakoma, skubos darb? velniai gaudo. Netaikl?s metimai, klaidos gynyboje tauragi?kiams leido ne tik i?laikyti ?gyt? persvar?, bet iki rungtyni? pabaigos likus ma?iau nei 3 minut?ms j? net padididinti iki 15 ta?k? ? 64:79.
Geriau susitikimo pabaig? su?aid? kretingi?kiai likus pusei minut?s buvo priart?j? prie sve?i? 76:81, ta?iau tai buvo viskas, k? ?Kretingos? komanda gal?jo padaryti ?iose rungtyn?se.
Kad ketvirtajame k?linyje rungtyni? ?tampos nebebuvo, rodo ir tai, jog abiej? komand? treneriai liko nei?naudoj? savo minu?i? pertrauk?li? limito.
Rezultatyviausias ?iose rungtyn?se buvo R. ?imkevi?ius ? 16 ta?k?, Linas Jonu?ka ir D. Matutis peln? po 12, Tadas Ma?elis ? 11, Rytis Zabita ? 10, kuris visus savo ta?kus peln? atakuodamas i? vidutinio nuotolio ? 5 taikl?s dvita?kiai i? 7 metim?.
?Kretinga? pataik? 6 trita?kius i? 26 (23 proc. taiklumas), var?ovai ? 9 metimus i? 21 (42,8 proc. taiklumas).
Dabar komandos laukia dvi sunkios rungtyn?s su paj?giomis komandomis. I?vykoje su atsigaunan?ia ir kretingi?kiams ? nugar? alsuojan?ia Kauno ?Omega? (10 pergali?) bei namuose su tre?i? viet? u?iman?ia ?Kelm?s? ekipa (13 pergali?).