Tik 5 ta?kus peln?s Kornelijus Stonkus (Nr. 8) Ukmerg?je su?aid? ne pa?ias geriausias rungtynes.

?Kretingos? komandos krep?ininkai pateko ? nes?kmi? ruo??: nuo sausio 11 dienos i? 10 ?aist? rungtyni? pasiektos vos dvi pergal?s, o dar visai neseniai ? geriausi?j? komand? ketvertuk? pretendav? kretingi?kiai atsid?r? visai ?alia atkrintam?j? rungtyni? etap? garantuojan?ios ribos.

Fini?uojantis reguliarus Region? krep?inio lygos sezonas turnyrin?s lentel?s gale esan?ius autsaiderius kiekvienose rungtyn?se ver?ia kautis lyg li?tus.
I? lygoje dalyvaujan?i? 16 komand? ? atkrintam?j? rungtyni? cikl? pateks tik 5?12 vietas u??musios ekipos.
Be to, svarbi yra ir u?imta vieta turnyrin?je lentel?je. S?km?s atveju nuo to priklausys, su kuria ketvertuko komanda teks susitikti antrosiose atkrintamosiose rungtyn?se.
Tod?l ir 13 viet? u?imantis bei laipteliu auk??iau pakilti siekiantis Ukmerg?s ?Olimpas? savo aik?tel?je kretingi?kius pasitiko nekantraudamas pasiimti ta?k?.

Ukmerg?s ?Olimpas? ? ?Kretinga? ? 92:89
Nervinga rungtyni? prad?ia kretingi?kiams susiklost? nes?kmingai. Pirmuosius ta?kus sve?iai peln? tik su?aidus pustre?ios minut?s, kai trita?kiu Domininkas Matutis persv?r? rezultat? m?s? komandos naudai ? 2:3.
Kit? taikl? metim? i? 2 ta?k? zonos Rokas Nikitinas atliko tik po dviej? minu?i?, kai ?Kretinga? rezultat? su?velnino iki minimumo ? 6:5.
?emai?iai puolime vis buksavo, o daromos klaidos ir nes?kmingos atakos ukmergi?kiams leido tolti. Iki pirmojo k?linio pabaigos likus ?aisti 3 minut?ms ?Olimpas? buvo priekyje jau 17:10.

Iki pertrauk?l?s sve?iai kiek aptirpd? skirtum?, ta?iau antr?j? k?linuk? komandos prad?jo esant rezultatui 23:19 ?eiminink? naudai.
Antrajame k?linuke ?Kretinga? lyg prisimin?, kad yra priskiriama prie paj?gesni? lygos komand? b?rio ir su?aidus 5 minutes po Tado Ma?elio trita?kio ir Ry?io Zabitos pelnyt? dviej? ta?k? ?emai?iai i?siver?? ? priek? 28:31.
Trapi? persvar? ?Kretinga? i?laik? beveik iki k?linio pabaigos ? po taiklaus D. Matu?io trita?kio sve?iai dar buvo priekyje ? 35:37.
Ta?iau k?linio pabaigoje ?eiminink? atak? sustabdyti nepavyko ir did?iajai pertraukai var?ovai i?siskirst? pirmaujant ?Olimpui? ? 48:47.

Pabaigoje ne?met? dviej? trita?ki?
Antroji rungtyni? dalis prasid?jo ?Kretingos? spurtu. ?eimininkams i? karto smog? 4 ta?kais be atsako kretingi?kiai ir toliau didino persvar? ir iki k?linio pabaigos likus ?aisti 6 minutes nuo var?ov? jau buvo nutol? gana saugiu atstumu ? 54:62.
Ta?iau po to sek? daugiau nei tris minutes trukusi ta?k? sausra, per kuri? ukmergi?kiai atkarp? laim?jo rezultatu 13:0 ir ne tik pasivijo, bet ir ?Kreting?? paliko besivejan?i? vaidmenyje ? 67:62.
Prasid?jus paskutiniajam k?linukui sve?iai dar kart? pam?gino atsitiesti. Atsilikdami 5 ta?kais jie per minut? rezultat? i?lygino, o dar po dviej? ?Kretinga? jau pirmavo rezultatu ? 77:78.
Ta?iau tai buvo paskutinis kartas, kai ?emai?iai buvo priekyje. Likus ?aisti pusantros minutes kretingi?kius nuo ukmergi?ki? dar skyr? 3 ta?kai ? 88:85.
Likus minutei D. Matutis peln? dvita?k? su pra?anga, kuri? pats ir realizavo ? 90:88.
Viltis i?gelb?ti rungtynes dar labiau padid?jo, kai atkovojus kamuol? gynyboje ir Linui Jonu?kai nepataikius, kamuol? nusigrieb? Rytis Zabita, prie? kur? var?ovai prasi?eng?.
Lemiamas momentas ? Rytis dviem baudos metimais gal?jo i?lyginti rezultat?, ta?iau likus 27 sekund?ms jis ?met? tik vien? baud?. 90:89 ? ?eimininkai vis dar priekyje.
Stabdydamas var?ov? atak? ty?ia prasi?eng? Rokas ?imkevi?ius ir baud?iamas nesportine pra?anga. Nuo baudos metimo linijos ?eimininkai taikl?s buvo tik vien? kart? ? 91:89.
Ta?iau po nesportin?s pra?angos kamuolys liko ukmergi?ki? rankose. Tuomet skub?jo prasi?engti D. Matutis. Laimei, ?Olimpo? krep?ininkus irgi kaust? jaudulys ? ?mesta tik viena bauda.
Likus 16 sekund?i? skirtumas buvo dar pasiekiamas ? 92:89. Rezultat? i? trij? ta?k? zonos m?gino i?lyginti D. Matutis ? netaikliai. Kamuol? atkovojo R. Zabita, kuris pats dar kart? met? i? toli ? taip pat netaikliai.
Ir tai buvo viskas.

? dugn? vilko netaikl?s metimai
?ias rungtynes temp? du ?Kretingos? krep?ininkai D. Matutis ? 26 ta?kai ir R. Zabita ? 21 ta?kas.
Domininkas buvo taiklus i? vidutini? nuotoli? ? taikl?s buvo visi 4 metimai, ta?iau jo ranka v?l dreb?jo atakuojant i? toli ? 4 taikl?s metimai i? 9.
Rytis ?met? 9 dvita?kius i? 14 ir atkovojo 8 kamuolius.
L. Jonu?ka peln? 14 ta?k?, R. Nikitinas ? 9 ta?kus ir atkovojo 8 kamuolius.
Labai nes?kmingas rungtynes su?aid? R. ?imkevi?ius. Aik?tel?je prabuv?s 25.31 min. jis pramet?s visus 4 dvita?kius ir pataik?s vien? trita?k? i? 6 peln? tik 4 ta?kus, atkovojo 4 kamuolius bei tiek pat kart? prasi?eng?.
Nors ?iose rungtyn?se kretingi?kiai var?ov? krep?? atakavo da?niau, ?Olimpas? buvo taiklesnis ir i? dvita?ki? zonos, ir metant i? toli.
Ukmergi?kiai ?met? 26 dvita?kius i? 39 (66,6 proc. taiklumas), ?Kretinga? ? 23 metimus i? 43 (53,4 proc. taiklumas).
Atakuojant i? toli ?eimininkai ?met? 10 trita?ki? i? 26 (38,4 proc. taiklumas), kretingi?kiai ? 8 i? 31 (25,8 proc. taiklumas).
Tiesa, ?Kretinga? atkovojo 38 kamuolius ? 6 daugiau nei var?ovai, ta?iau da?nai nepataikant ? krep?? ?is rodiklis lemiamos reik?m?s netur?jo.

Sezon? ?Kretinga? baigs namuose
Lygos reguliariajame sezone ?Kretingai? liko su?aisti 4 rungtyn?s.
Poryt m?s? krep?ininkai i?vyksta ? Raseinius, kuri? komanda dar neprarado ?ans? kovoti d?l vietos atkrintam?j? rungtyni? pirm?j? etap? praleid?ian?iame lyderi? ketvertuke.
Lygos sezon? ?Kretinga? baigs ?aisdama namuose.
?e?tadien? susitinkame su vienintel? pergal? pasiekusia Kauno Lietuvos sporto universiteto komanda, o kit? savaitgal? ? su turnyrin?s lentel?s kaimyne Vilniaus ?Rivile ? Steku? ir Klaip?dos LCC tarptautinio universiteto komanda.
?Kreting?? tenkina bet kokios vietos, i?skyrus 8 ir 9, nes jas u??musios komandos ?ais tarpusavyje, o ?io susitikimo nugal?toj? lauks reguliaraus sezono lyderis. Grei?iausiai juo taps Vilkavi?kio ?Perlo? ekipa, kuri dabar nuo antroje vietoje esan?ios ?Kelm?s? yra atitr?kusi dviem pergal?m.
Atkrintamosios rungtyn?s bus ?aid?iamos iki 3 pergali?. Nam? aik?tel?s prana?um? tur?s auk?tesn? viet? u??musi ekipa.