Abi rungtynes ?Kretingos? komandos gretose naudingiausiai ?aid? Rokas ?imkevi?ius (de?in?je).

Baigiantis Region? krep?inio lygos reguliariajam sezonui turnyrin?s lentel?s viduryje atsid?r? ?Kretingos? komandos krep?ininkai priversti kovoti d?l vietos, kuri antrajame atkrentam?j? rungtyni? etape pad?t? i?vengti lygos lyderi? ? Vilkavi?kio ?Perlo?.

D?l prastesnio tarpusavio rungtyni? ta?k? balanso ketvirtoje vietoje esan?io Kauno rajono ?Omegos? komandos prisivyti nebegalintys ?Raseiniai? vis tiek ar?iai kaunasi d?l kiekvieno ta?ko, nes u?sitikrinta 5 vieta pirmose atkrintamosiose rungtyn?se leid?ia susitikti su silpniausia ekipa.
?itaip motyvuoti raseini?kiai atvykusiems kretingi?kiams neleido atsikv?pti nuo pirm?j? rungtyni? minu?i? ir sve?ius sutar?? kaip ?ilt? viln?.

?Raseiniai? ? ?Kretinga? ? 108:89
Did?i?j? pirmojo k?linio dal? ?Kretingos? komanda laik?si pagirtinai, o ketvirt? rungtyni? minut? net pirmavo dviem ta?kais ? 5:7, 7:9.
Iki k?linio pabaigos likus ?aisti kiek daugiau nei 3 minutes rezultatas b?simos katastrofos ne?ad?jo ? po Ry?io Zabitos dvita?kio ?Kretinga? nuo var?ov? buvo atsilikusi tik 2 ta?kais ? 19:17.
Ta?iau tuomet pasipyl? raseini?ki? trita?ki? lietus, kurio nesustabd? n? ?Kretingos? trenerio Arimanto Mikalo?iaus skubiai paimta minut?s pertrauk?l?. Jau po minut?s ?Raseiniai? buvo nuskuod? tolyn per 10 ta?k? ? 27:17.
Toks skirtumas i?silaik? iki k?linio pabaigos ? 32:22.
Antrajame k?linyje kretingi?kiai band? priart?ti ir tai jiems pavyko ? ?pus?jus k?liniui skirtumas buvo suma??j?s iki 5 ta?k? ? 40:35. Ta?iau po to sek? minut?s trukm?s ?duob??, per kuri? ?eimininkai ne tik atstat? tur?t? persvar?, bet iki did?iosios pertraukos j? padidino iki 12 ta?k? ? 56:44.
Pus? tre?iojo k?linio kretingi?kiai v?l kantriai tirpd? skirtum? ir beveik per 5 minutes priart?jo iki 72:64.
Bet tuomet m?si?kiai v?l lyg sustojo dviem minut?m, per kurias ?eimininkai peln? 12 ta?k?, o ?Kretinga? ? n? ta?ko ? 79:64. Netrukus buvo ir 84:64.
Ketvirt? k?linuk? ?Kretingos? triu?kinimas t?s?si toliau ir su?aidus kiek daugiau nei 3 minutes skirtumas jau siek? net 30 ta?k? ? 99:69.
Per likus? rungtyni? laik? prad?j? skub?ti kretingi?kiai band? vytis trita?kiais metimais, bet ne visi pasiekdavo tiksl?. ?Raseini?? krep?ininkai su sve?iais ?aisdami lyg kat? su pele leido suma?inti skirtum? iki 20 ta?k?, ta?iau daugiau ko nors ?Kretingos? ekipai padaryti nepavyko.

I?naudojo kretingi?ki? pra?angas
Rezultatyviausiai ?ias tragi?kas rungtynes ?aid? Rokas ?imkevi?ius, kuris peln? 20 ta?k?. Rokas buvo taiklus atakuodamas i? dvita?ki? zonos ? 4 taikl?s metimai i? 6. I? tolim? distancij? pataikyti 3 metimai i? 5. Taiklus R. ?imkevi?ius buvo ir nuo baudos metimo linijos ? pramesta tik viena bauda i? 4 metim?.
Rokas Nikitinas peln? 13 ta?k? ? 3 dvita?kiai i? 4, 2 trita?kiai i? 3, ?mesta viena bauda ir atkovoti 6 kamuoliai.
S?kmingiausiai po krep?iais gr?m?si Rytis Zabita, kuris atkovojo 8 kamuolius ir peln? 11 ta?k? ? 5 dvita?kiai i? 8.
Domininkas Matutis peln? 12 ta?k?, ta?iau trita?kiai metimai jam v?l nebuvo s?kmingi ? atakav?s krep?? 6 kartus jis pataik? tik du.
Ta?iau labiausiai tolimus metimus pro ?al? svaid? Tadas Ma?elis, kuris pramet? visus 5 metimus.
?Raseini?? komanda kiek taikliau krep?? atakavo i? vis? pozicij?, ta?iau lemiam? prana?um? ?eimininkams suteik? geresn? kova po krep?iais ? 34 atkovoti kamuoliai, ?Kretinga? ? 9 kamuoliai ma?iau.
Be to, sve?iai 5 kartais klydo da?niau nei ?eimininkai.
I?kalbingas dar vienas statistinis rodiklis ? kretingi?kiai prasi?eng? 23 kartus, ?eimininkai surinko viena pra?anga ma?iau. Ta?iau ?Raseiniai? met? 31 baudos metim?, o ?Kretinga? ? tik 15.
Tai rodo, kad raseini?kiai sve?ius i?provokuodavo prasi?engti metim? metu arba ?Kretingos? komandai jau surinkus komandini? baud? limit?.

?Kretinga? ? LSU ? 91:62
Raseiniuose pa?eminti ?Kretingos? krep?ininkai su kaupu atsilygino namuose ?aisdami su Lietuvos sporto universiteto studentais.
I? prad?i? pastarieji ?eimininkams ???liai kibo ? atlapus ir po daugiau nei 7 minu?i? pirmavo net 4 ta?kais ? 18:22.
Tik tuomet tarsi atsibud? kretingi?kiai ?m?si darbo ir, pustre?ios minut?s neleisdami studentams pelnyti n? ta?ko, patys atitr?ko 10 ta?k? ? 32:22.
Antrojo k?linio prad?ioje studentai kur? laik? dar m?gino i?saugoti intrig? paliekant? skirtum?, ta?iau po to kaunie?iams kur? laik? m?s? krep?ys tarsi u?siri?o ir tai iki did?iosios pertraukos ?Kretingai? leido sukaupti solidesn? skirtum? ? 58:34.
Po tre?iojo k?linio skirtumas i?augo iki 21 ta?ko ? 73:52, o rungtyni? pabaigoje ?Kretinga? padar? tai, k? patys patyr? Raseiniuose ? 91:59.
?iose rungtyn?se v?l labiausiai pasi?ym?jo R. ?imkevi?ius ? 19 ta?k?. Jis ?met? visus 5 dvita?kius ir dar prid?jo 2 trita?kius i? 5.
I? dvita?ki? zonos taiklus buvo T. Jonu?ka (13 ta?k?) ? 4 tiksl?s metimai i? 5, Karolis Opulskis (11 ta?k?) ? 3 metimai i? 4, Rytis Zabita (8 ta?kai) ? 4 metimai i? 5 ir 11 atkovot? kamuoli?.
Atakuodamas krep?? i? vidutinio atstumo taiklumu ? 5 metimai i? 6, pasi?ym?jo ir Kornelijus Stonkus (10 ta?k?), ta?iau jam tragi?kai sek?si m?tyti trita?kius ? i? 7 bandym? nepataikyta n? vieno karto.
?? kart? kiek geriau i? toli atakavo D. Matutis (12 ta?k?) ? i? 5 tolim? metim? ? krep?? pataikyta 3 kartus.
Atakuodami i? dvita?ki? zonos aik?tel?s ?eimininkai visi?kai pranoko sve?ius. ?Kretingos? krep?ininkai i? 35 metim? pataik? 28 kartus (net 80 proc.), o LSU ?met? tik 17 kamuoli? i? 41 bandymo (41,4 proc.).
Be to, kretingi?kiai karaliavo po abiem krep?iais ? atkovotas 41 kamuolys, sve?iai po netaikli? metim? kamuol? sugrieb? tik 17 kart?.
Septinta vieta ? ma?ai reali
Iki sezono pabaigos likus vos dviem turams ? atkrentam?j? rungtyni? etap? patenkan?ios komandos dabar labiau u?siima galim? viet? d?lion?mis nei r?pinasi ?aidimu.
Norint antrame atkrentam?j? rungtyni? etape nepatekti ? sezono lyderio ?Perlo? gl?b?, ?Kretingai? b?tina u?imti 7 viet?. Joje dabar ?Bir?ai?, turintys viena pergale daugiau, bet jiems liko ?aisti tik vieninteles rungtynes namuose su ketvirtoje vietoje esan?iu Plung?s ?Olimpu?.
Plungi?kiams ?ios rungtyn?s nieko nelems, ta?iau reguliar?j? sezon? baigti pralaim?jimu ?emai?iai ka?in ar nor?s.
?Bir?ams? pralaim?jus, o kretingi?kiams ?? savaitgal? ?veikus abu likusius var?ovus: Vilniaus ?Rivil??Stek?? ir Klaip?dos tarptautinio universiteto LCC komand?, ?Kretinga? pakilt? ? 7 viet? ir susitikt? su 10 vietoje likusia komanda.
Jei ?Bir?ai? laimi, o kretingi?kiai pasiekia abi pergales, auk?tesn? viet? nulemt? tarpusavio rungtyni? balansas, o jis palankesnis bir?ie?iams.
Tuomet ? auk?tesn? viet? ?Kretinga? gali pakilti tik tokiu atveju, jei abi likusias rungtynes laimi ir Panev??io ?Bangen??, kuri? kretingi?kiai yra ?veik? du kartus.
Visoms trims komandoms surinkus vienod? pergali? skai?i? visk? lemt? bendras komand? pasiekt? ta?k? skirtumas, o jis palankiausias yra kretingi?kiams.
?Kretingai? likus 8 vietoje jau dabar ai?ku, kad atkrintamosiose rungtyn?se, kurios prasid?s jau kit? antradien?, m?s? krep?ininkai susitiks su Panev??io ?Bangene?.
Atkrintamosios rungtyn?s vyks iki trij? pergali?, ta?iau reguliariajame sezone auk??iau i?lik? kretingi?kiai tur?t? nam? rungtyni? prana?um?.