"Minijos" saugas Deividas ?iu?a (kair?je) dviem ?var?iais ?tvirtino pergal?. ReAl moments nuotr.

Kretingos ?Minijos? komanda, rungtyniaujanti LFF 1 lygoje, dvejomis rungtyn?mis prad?jo antr?j? sezono dal?. Pra?jus? penktadien? m?s? miesto futbolo ekipa Vilniuje rezultatu 1:2 pralaim?jo vietos ?Riteri? B? ekipai. Ta?iau po keturi? dien? ?minijie?iai? nam? rungtyn?se Kretingoje atsities? po nes?km?s ir pasiek? u?tikrint? pergal? rezultatu 3:0 prie? Vilniaus ?BFA?.

Paskutini? minu?i? ?sindromas?
Rungtynes Vilniuje aktyviau prad?jo ?Riteriai,? kurie vis? pirm?j? k?lin? tur?jo teritorin? persvar?, ta?iau vienintel? ?vart? pirmoje rungtyni? pus?je peln? ?minijie?iai?. Po perdavimo i? aik?t?s kra?to sm?giu galva pasi?ym?jo Ri?ardas ?veikauskas.
Antrajame k?linyje didesn? kamuolio kontrol?s persvar? ir toliau tur?jo aik?t?s ?eimininkai, kuri? 64-? minut? pavert? ?var?iu. Tiksliu sm?giu i? baudos aik?tel?s prieig? pasi?ym?jo Juozas Lubas. Rezultatui tapus lygiu, i?silygino ir ?aidimas, kuris toks i?liko prakti?kai iki pat rungtyni? pabaigos. Kai atrod?, kad dvikova baigsis esant lygiam rezultatui, paskutin? teis?jo prid?to laiko minut? puik? ?var?iu pasibaigus? reid? kairiuoju kra?tu sureng? ?Riteri? B? gyn?jas Matas Latvys. ?is paskutin? sekund? praleistas ?vartis ir l?m? ?Minijos? pralaim?jim?.
?Minijos? sud?tis: Eimantas Brezgys, Gustas Gumbaravi?ius, Germanas Vaniuchinas, Ri?ardas ?veikauskas, Pape Sarigne Lo, Said Bance, Valdas Ja?montas, Deividas ?iu?a, Shogo Osawa, Prince Odoh, Aidas Pipiras. Po keitimo: Vilius Kazlauskas, Mantas Gedutis.

Atsities? rungtyn?se savo aik?t?je
Vos u? keturi? dien? ?Minija? savo aik?t?je pri?m? kit? ?sostin?s? ekip? ?BFA?. Nuo pat pirm?j? rungtyni? Kretingos miesto stadione minu?i? aik?t?je vyko lygi kova. Pirmasis pavojingas momentas vos 9-? rungtyni? minut? kilo prie ?Minijos? vart?, ta?iau m?s? miesto ekip? i?gelb?jo vartininkas Eimantas Brezgys. Vos u? dviej? minu?i? sav?j? prog? ?var?iu pavert? ?minijie?iai?. Po puikios Shogo Osawos ir Princo Odoh kombinacijos vienas prie? var?ov? vartinink? atsid?r? ?Minijos? puol?jas i? Nigerijos Prince Odoh, i?ved?s ?kretingi?kius? ? priek?. Nors pirmajame k?linyje netr?ko ger? prog?, daugiau ?var?i? nepeln? n? viena komanda.
Antrojo k?linio prad?ioje teritorin? persvar? tur?jo sve?iai i? Vilniaus, ta?iau jos paversti pavojingais momentais nesugeb?jo. Kantriai gindamiesi ?minijie?iai? savojo ?anso lauk? greitose atakose. Po vienos i? j? 65-? rungtyni? minut? puikiu sm?giu i? baudos aik?tel?s ?kretingi?ki?? persvar? padvigubino Deividas ?iu?a. Vos u? de?imties minu?i? Deividas dar vienu tiksliu sm?giu ?tvirtino ?Minijos? pergal?. Nors per likusias 15 minu?i? netr?ko atviro futbolo i? abiej? komand?, ta?iau daugiau ?var?i? nebepelnyta.
Minijos? sud?tis: E. Brezgys, G. Gumbaravi?ius, G. Vaniuchinas, R. ?veikauskas, P. Sarigne Lo, S. Bance, V. Ja?montas, D. ?iu?a, S. Osawa, Prince Odoh, Deividas Kirzneris. Po keitimo: V. Kazlauskas, M. Gedutis, Deividas Pipiras, A. Pipiras, Lukas Gujis.

Namuose sieks revan?o
?Minija? netur?s laiko atsikv?pti ir ?? savaitgal?. ?e?tadien? 17 valand? Kretingos miesto stadione m?s? miesto futbolo ekipa LFF 1 lygos 17 turo rungtyn?se sieks revan?o prie? Ma?eiki? ?Atmosferos? ekip?. Pirmajame rate vykusioje dvikovoje rezultatu 3:1 paj?gesni buvo ?Ma?eiki?? miesto futbolo atstovai.