Šių metų motobolo sezoną  Kretingos klubas baigė pasidabinęs sidabro medaliais.

 Sekmadienį buvo sužaistos paskutinės motobolistų rungtynės centrinės Europos lygoje, kuriose sprendėsi  antrosios vietos likimas.

Kretingoje dėl sidabro medalių susikovė mūsų rajono motobolo klubas ir Minsko „ZARIA“. 

 Įnirtinga kova vyko nuo pat pirmųjų minučių, bet kretingiškiams pavyko atsiplėšti jau pačioje rungtynių pradžioje, kai vienas po kito buvo pelnyti du įvarčiai.

Svečiai iš Baltarusijos atkakliai priešinosi – po dviejų kėlinių kretingiškiai pirmavo rezultatu 5:3 ir rungtynių baigtis dar atrodė visai neaiški. 

Tačiau gausiai susirinkusių žiūrovų džiaugsmui,   trečiasis ir ketvirtasis kėliniai tapo tik formalumas. Kretingos motobolo klubo pranašumas aikštėje jau niekam nebekėlė abejonių ir mūsų komanda šventė pergalę  rezultatu 8:3.

 Net šešis įvarčius mūsų komandai pelnė  žaidžiantis komandos treneris  Renatas Žiubrys. Dar du pridėjo  Lukas Šimkus.

Po rungtynių Kretingos komandos  treneris R.Žiubrys teigė, kad ši pergalė komandos vyrams buvo itin saldi,  nors pagal iki šiol surinktus taškus būtų užtekę sužaisti ir lygiosiomis.

 „Paskutiniąsias šio sezono rungtynes savo namuose stengėmės laimėti, nes norėjome šią pergalę padovanoti visiems mūsų žaidimą nuolat stebintiems ir mūsų komandą palaikantiems kretingiškiams“, – teigė komandos vadovas.

R.Žiubrį komandos rezultatas džiugino dar ir todėl, kas klubas šiemet ypač atjaunėjęs. Šiose rungtynėse debiutavusiam jauniausiam žaidėjui – vartininkui Domantui Barkauskui šiemet dar tik sukaks 17 metų. Iš klubo pasitraukusius veteranus pakeičia gabus paties klubo išaugintas jaunimas.

Centrinės Europos lygos čempionais šiemet tapo mūsų kaimynai Skuodo „Bartuvos“ komanda. Treti liko Pinsko „Avtomobilist“ (Baltarusija).

Karolis Bakūnas   

 1,909 peržiūrų (-a)

50% LikesVS
50% Dislikes