• Benzinas mūsų venose, o po variklio dangčiu – aukštosios technologijos. Mes dirbame su komandomis kurdami komponentus geriausiems pasaulyje lenktynių automobiliams; lenktynių trasoje mes visada konkurencingi kovoje dėl pergalės.
  • Mūsų sėkmė paaiškinama – dėl mūsų gaminių geriausi pasaulio lenktynininkai kasmet laimi daugybę pergalių ir čempionatų visame pasaulyje.

Išbandykite veiksmingumą

Plačiai tarptautinėse automobilių sporto varžybose sėkmingai naudojamos „Bosch“ uždegimo žvakės bei uždegimo ir benzino tiesioginio įpurškimo komponentai ne tik įrodo šių dalių aukštą kokybę bei patikimumą, bet ir yra sparčių bandymų laboratorija ant ratų.

Neretai automobilių sportui sukurtos uždegimo žvakės, benzino tiesioginio įpurškimo sistemos anksčiau ar vėliau tampa prieinamos serijinės gamybos automobiliams ar bent jau modifikuotos jų versijos. Būti stipriam automobilių sporte, reiškia būti pasirengusiam tenkinti ateities serijinės gamybos poreikius.

„Bosch“ siūlo aukštos kokybės uždegimo žvakes ir visą šiuolaikiniams varikliams skirtų uždegimo komponentų spektrą, o neperseniausiai naujausi tiesioginio benzino įpurškimo komponentai, taip pat papildė autoremonto dirbtuvėms skirtą dalių asortimentą.

Be to, „Bosch“ OE (originalių įrenginių) gamybos patirtis ir žinios yra perduodamos ir atsarginių detalių gamybai.

Uždegimo žvakė:

paleiskite savo variklį

Bendradarbiaudama su pirmaujančiais automobilių gamintojais „Bosch“ kuria ir gamina pavienius komponentus, pavyzdžiui, uždegimo žvakes. Tokia patirtis ir aukšti originalių įrenginių gamybos (OEM) kokybės standartai taikomi ir nepriklausomai atsarginių dalių rinkai (IAM). Todėl „Bosch“ siūlo platų gaminių asortimentą, kuris apima kokybę ir patikimumą, taip pat užima didelę rinkos dalį.

Aukštosios technologijos iš automobilių sporto pritaikomos masinei gamybai: „Bosch“ uždegimo žvakės dėl tam tikrų techninių savybių ir standartų, taip pat dėl aukštos kokybės medžiagų, pavyzdžiui, itrio arba lydinio 602 naudojimo, dešimtmečiais pirmavo automobilių sporte. Inovacijos, skirtos ypatingiems automobilių sporto poreikiams, taip pat naudojamos uždegimo žvakėse, kurios tiekiamos kaip originali įranga.

Dažnai jos dar labiau tobulinamos ir tada masiškai gaminamos mažmenininkams ir automobilių mechanikams.

Šiandien serijiniu būdu gaminama apie 1 200 skirtingų uždegimo žvakių tipų: visada atrasite tinkamą uždegimo žvakę, pritaikytą konkrečios transporto priemonės variklio charakteristikoms.

Svarbiausi pranašumai

Patirtis

  • Uždegimo žvakių technologijos pradininkė
  • Didžiulė patirtis: nuo 1902 m., parduota daugiau nei 11 milijardų vienetų.

Platus rinkos dengiamumas

  • Daugeliui variklių tinkama uždegimo žvakė.

Technologinė lyderystė

  • „Bosch“ yra populiariausių ir prestižiškiausių pasaulio motosporto čempionatų techninė partnerė ir uždegimo žvakių tiekėja.

Uždegimo ritė:

 galinga uždegimo energija varikliui

Būdama originalių įrenginių uždegimo sistemų technologijos ir gamybos lyderė, jau daugiau nei šimtmetį „Bosch“ tiekia aukštos kokybės uždegimo rites, skirtas keliams ir lenktynių trasoms.

Dėl „Bosch“ patirties ir žinių uždegimo gaminių vystymo srityje iki šiol OE ir atsarginių dalių rinkoms gaminamos aukštos kokybės uždegimo ritės leido pasiekti dešimtis pergalių ir didelę sėkmę tarptautiniame automobilių sporte.

Svarbiausi pranašumai

  • Būdamas lyderiaujančiu pasaulyje tiekėju, „Bosch“siūlo platų uždegimo ričių asortimentą daugeliui automobilių: nuo seniausių iki šiuolaikinių.
  • Pagaminta, kad kaskart puikiai tiktų iš pirmo karto. Puikios charakteristikos, patikimumas ir ilga eksploatavimo trukmė atitinka originaliosios įrangos standartus.
  • Dėl aukštos kokybės medžiagų ir tinkamų gamybos būdų užtikrinamas:
  • puikus atsparumas karščiui ir vibracijai
  • itin atsparios jungtys korozijai

Apsilankykite Bosch Car Service Kretingoje!

UAB „Kretingos Smagratis“

Mob. 8 673 30782, 8 686 57221

El.p. autoservisas@smagratis.lt

Vytauto g. 120, Kretinga

www.kretingos-smagratis.lt

 1,377 peržiūrų (-a)

50% LikesVS
50% Dislikes