Klaipėdos miesto autobusais važinėti darosi pavojinga – keleivius vėžina girtutėliai vairuotojai. "Klaipėdos autobusų parko" archyvo nuotr.

Įlipę į Klaipėdos miesto maršrutinį autobusą atkreipkite dėmesį į vairuotoją, ar jo koordinacija nesukels įtarimų. Neįtikėtina, bet… vairuotojas gali būti girtut girtutėlis.


Net neturėjo teisės vairuoti
Šią vasarą uostamiesčio pareigūnai išaiškino jau tris viešojo transporto vairuotojus, kurie keleivius vėžino būdami neblaivūs.


Vakar, penktadienio rytą, Klaipėdos kelių policijos pareigūnai patikrino apie pusšimtį miesto ir priemiestiniais maršrutais kursuojančių autobusų bei mikroautobusų vairuotojų blaivumą.
Dar net neprasidėjus „ofisiniam“ darbo laikui, 7.35 val., Taikos prospektu Melnragės link važiavusio maršrutinio autobuso 46-erių metų vairuotojui nustatytas 0,25 promilės neblaivumas.
Nors neblaivumas ir nedidelis, bet keleivius vežantys vairuotojai privalo būti visiškai blaivūs.


Vairuotojui surašytas administracinių nusižengimų protokolas, paskirta 450 eurų bauda.
Negana to, buvo išsiaiškinta, kad vyrui, už anksčiau pažeistas kelių eismo taisykles vairuojant asmeninį automobilį, yra atimta teisė vairuoti. Todėl jam surašytas dar vienas administracinių nusižengimų protokolas už vairavimą tam neturint teisės.


Įpūtė netoli trijų promilių
Viešojo transporto kontrolė ypač griežtinama, nes tai jau trečias kartas šią vasarą, kai uostamiesčio pareigūnai išaiškina neblaivius miesto maršrutinius autobusus vairuojančius asmenis.
Ketvirtadienį Mogiliovo gatvėje, Klaipėdoje, sustabdyto maršrutinio autobuso vairuotojui, 61-erių metų vyrui, nustatytas 2,76 promilės neblaivumas.
Birželio 28 dieną Taikos prospekte sustabdyto maršrutinio autobuso 57-erių metų vairuotojui, buvo nustatytas 2,34 promilės neblaivumas.

 1,948 peržiūrų (-a)

0% LikesVS
100% Dislikes