„Telia“ Tinklo vadovas Arūnas Strolia

Šią vasarą kaip niekada daug žmonių liko atostogauti Lietuvoje, tad Šventąją, kaip ir kitus šalies kurortus, užplūdo vietiniai turistai. Nepaisant to, greičiausias „Telia“ mobilusis internetas Šventojoje tapo dar greitesnis.
„Maksimaliai padidinus Šventojoje esančių „Telia“ stočių pralaidumą, visur veikiantis „Telia“ nešiojamasis internetas tapo iki 30 proc. greitesnis ir dabar juo gali naudotis dar daugiau gyventojų bei poilsiautojų“, – sako „Telia“ Tinklo vadovas Arūnas Strolia.
Jis pastebi, kad dėl šio pagerinimo „Telia“ klientų mobiliojo interneto sparta gali siekti ir gerokai virš 100 Mb/s. Tokios spartos internetą „Telia“ siūlo šviesolaidžio klientams!
Palyginimui, visoje Lietuvoje vidutinė „Telia“ 4G interneto sparta, Ryšių reguliavimo tarnybos duomenimis, šįmet siekia 81,92 Mb/s. Ji yra atitinkamai 23 proc. ir 84 proc. didesnė nei kitų operatorių.
Dar viena gera žinia Šventosios gyventojams – ir pasibaigus atostogų sezonui, įdiegtos pažangios antenos, papildomi dažniai ir kiti patobulinimai liks. Taigi dar greitesniu ir kokybiškesniu mobiliuoju „Telia“ ryšiu galėsite naudotis ištisus metus.
Iš viso per pastaruosius du mėnesius „Telia“ inžinieriai išplėtė 19-os bazinių stočių pajėgumus Lietuvos kurortuose.

 10,210 peržiūrų (-a)

100% LikesVS
0% Dislikes