"Jaunimo linija" rengia pirmąjį internetinį aukcioną. Nuotraukoje – vienas iš aukcione parduodamų darbų, Artūro Braziūno kūrinys.

Kviečiame Jus prisidėti prie daugiau pokalbių iš širdies į širdį. Išgelbėti kuo daugiau jaunų gyvybių. Parengti kuo daugiau naujų savanorių, kad nė vienas jaunas žmogus neliktų paliktas su savo skausmu.

Pasaulį sukausčiusi koronaviruso pandemija – iššūkių metas ir nemokamą emocinę pagalbą teikiančiai „Jaunimo linijai“: rekordiškai išaugo vidutinė skambučių trukmė ir gyvybiškai trūksta savanorių bei lėšų jiems apmokyti.

„Šiemet mūsų visuomenę užklupusi pandemija bei karantinas vienareikšmiškai turėjo įtakos žmonių emocinei būklei. Žmonės patiria įvairių sunkumų – daugiausiai išaugo pokalbių apie santykius, gyvenimo prasmę, psichikos problemas (daugiausiai – apie nerimą ir depresiją), savižudybės riziką bei priklausomybes (daugiausiai – nuo alkoholio)“, – pasakoja „Jaunimo linijos“ vadovė Greta Laukaitienė.

 Darbus paaukojo garsiausi šalies menininkai

Net 23 Lietuvos menininkai ir žymūs žmonės sutiko prisidėti prie kilnios „Jaunimo linijos“ misijos ir jau padovanojo savo meno kūrinius ir kitas vertybes: Rūta Katiliūtė, Algis Kriščiūnas, Andrius Zakarauskas, Vytautė Jankūnaitė, Vladas Mackevičius, Kristina Ališauskaitė, Gintaras Makarevičius, Viktorija Orkinė, Jurgis Tarabilda, Natalija Martinavičienė, Gabrielius Mackevičius, Gustas Jagminas, Erika Petunovienė, Gintaras Makarevičius, Vytautė Jankūnaitė, Artūras Braziūnas, Aleksandras Nazimovas, Adomas Danusevičius.

Tradiciją aukcione sulaukti ir prezidentinės knygos tęsia padovanota knyga apie Prezidentą Valdą Adamkų su jo autografu.

Šiais metais aukcione bus galima įsigyti ir legendinio filmų kūrėjo Jono Meko filmą „Lietuva ir Sovietų Sąjungos žlugimas“ su jo autografu.

Aukcione bus galima įsigyti ir legendinio filmų kūrėjo Jono Meko filmą „Lietuva ir Sovietų Sąjungos žlugimas“ su jo autografu.

Prie pokalbių iš širdies paramos iniciatyvos prisijungė puikiai pažįstami veidai. Bus galima įsigyti muzikanto Saulius Urbonavičius- Samo kūrinį „Lempa“, garsių fotografų Mariaus Jovaišos ir Dainiaus Ščiukos darbus, dizainerio Seržo Gandžiumiano kurtą kaklaraištį, dizainerės Vidmantės Martikonytės įsteigtą prancūzišką antikvarinį porcelianą.

Labdaros aukcioną šiemet remia ir BNI – didžiausia pasaulyje ir Lietuvoje rekomendacijų rinkodaros organizacija. Jos misija – padėti patikimam verslui augti, generuojant papildomą pelningų rekomendacijų srautą. Dabar labiau nei bet kada.

“Vystome BNI organizaciją, nes žinome, kaip beprotiškai sunku vystyti verslą vienui vienam. Tikime, kad kiekvienas verslininkas nusipelnė turėti stiprią ir palaikančią verslo partnerių komandą. Todėl puikiai suprasdami, kad ir kiekvienam jaunam žmogui reikia supratimo, paramos ir patarimo tam, kad nugalėtų net ir sunkiausius gyvenimo iššūkius, remiame šią “Jaunimo linijos” iniciatyvą”, – sako Nerijus Lungys,  BNI nacionalinis direktorius Lietuvoje ir Latvijoje.

Andriaus Zakarausko darbas.Dalyvauti aukcione nieko nekainuoja

Prie prasmingo tikslo – daugiau išgelbėtų gyvybių – kviečiame prisidėti ir Jus. Dalyvaukite labdaros aukcione internete. Tai visiškai paprasta ir nieko nekainuoja.

* Tiesiog prisijunkite prie pasaulinės aukcionų platformos.

* Peržiūrėkite meno kūrinius, išsirinkite, kas Jums patinka ir pasiūlykite savo kainą.

* Jūsų kaina galios iki aukciono pradžios. Jei dėl to kūrinio varžysis daugiau dalyvių, kaina gali pakilti – tiek iki aukciono pradžios, tiek aukciono metu. Aukciono finalas, kai paaiškės, kam atiteks meno kūriniai – spalio 1 dieną 18 valandą.

* Po aukciono „Jaunimo linija“ susisieks su kūrinių pirkėjais ir susitars dėl apmokėjimo bei darbų pristatymo. Už kūrinius galima atsiskaityti pavedimu, grynaisiais, per Paypal, asmeninėmis ar įmonės lėšomis. Registruojantis banko kortelės duomenų nurodyti neprivaloma.

Dalyvauti aukcione galima iš bet kurios pasaulio vietos, kur tik veikia interneto ryšys!

„Jaunimo linija“ kviečia registruotis dabar ir paremti pokalbius iš širdies į širdį.

https://www.liveauctioneers.com/catalog/179314_jaunimo-linija-charity-auction/

 

 566,925 peržiūrų (-a)

100% LikesVS
0% Dislikes