Jau ne pirmą kartą iš eilės neįvyksta Kretingos rajono savivaldybės Kontrolės komiteto posėdis.

Jau bene penktą kartą neįvyksta Kretingos rajono savivaldybės tarybos Kontrolės komiteto posėdis, nes atvykti niekaip neįstengia mažiausiai du komiteto nariai.

Kontrolės komitetą sudaro keturi nariai. Trys iš jų yra valdančiosios daugumos atstovai: Vaida Jakumienė, Dalia Martišauskienė ir Dovydas Bajoras. Pastariesiems dviems šiandien neprisijungus „online“, posėdis ir vėl neįvyko.

Pasak komiteto pirmininkės Jolitos Vaickienės, susidaro įspūdis, jog tyčia stengiamasi, kad nebūtų kvorumo ir posėdžiai neįvyktų.

„Atrodo, lyg valdančiosios daugumos atstovai boikotuoja komiteto posėdžius, nes jau ne pirmą kartą neatvyksta du nariai. Tokiu būdu nepavyksta suformuoti kvorumo. Vienas iš jų pranešė prieš dieną, kitas – prieš dvi dienas, kad nedalyvaus, nors posėdis netgi buvo planuotas nuotoliniu būdu, prisijungiant per „Discord“ programą“, – „Švyturiui“ sakė J. Vaickienė.

Šiandienos Kontrolės komiteto posėdyje buvo numatyti 6 klausimai: Kretingos rajono savivaldybės nekilnojamojo turto valdymo veiklos audito ataskaita, Kontrolės ir audito tarnybos 2021 metų veiklos planas, Lopšelio-darželio “Ąžuoliukas” priestato statybos sutarties vykdymas, kelio dangos Imbarės seniūnijoje Kaštonų g. problemos, Savivaldybės įmonės “Kretingos komunalininkas” teritorijoje vykdomi statybos-remonto darbai bei gyventojų laiškai.

Komiteto pirmininkė ir posėdyje nedalyvavę du jo nariai šiuo metu yra aršūs konkurentai artėjančiuose rinkimuose į Seimą. J. Vaickienė ir D. Martišauskienė pačios kandidatuoja, o D. Bajoras dirba kito kandidato, Juozo Mažeikos, rinkiminiame štabe.

“O kam imituoti darbą? Pati pirmininkė dokumentus marinuoja!” – kas šio komentaro autorius ir išsamiau apie Kontrolės komiteto darbą skaitykite šeštadienio “Švyturio” laikraštyje.

 

 17,443 peržiūrų (-a)

33% LikesVS
67% Dislikes