Nuo kitų metų daugiabučių balkonuose rūkyti bus draudžiama
Kitais metais balkonuose rūkyti bus draudžiama. Asociatyvi nuotr.
Seimas nusprendė, kad nuo kitų metų daugiabučių balkonuose nebebus galima rūkyti, jeigu nors vienas to namo gyventojas tam prieštaraus.
Tokį sprendimą Seimas priėmė ketvirtadienį, spalio 1 d.
Ženklais, draudžiančiais rūkyti balkonuose, turės pasirūpinti daugiabučio administratorius, bendrija arba savivaldybė.
