Profesinės dienos proga Kartenos pedagogams buvo "atlikta" išsami sveikatos patikra.

Spalio 2 d. Kartenos mokykloje vyko šventė – paminėta Tarptautinė mokytojų diena. Specialusis mokyklos medikų būrys – Mokinių tarybos nariai – pakvietė pedagogus į linksmą popietę „Ligoninės priimamasis“.

Jaunieji „medikai“ nusprendė „gydyti“ įvairių ligų ligelių ir ydų kamuojamus mokytojus, esą jiems jau sutrikusi klausa, judesių koordinacija, orientavimasis erdvėje ir laike, „sušlubavusi“ atmintis ir pablogėjęs regėjimas. Mokytojų ligų istoriją „medikai“ apibūdino kaip labai rimtą, tad nedelsiant pradėjo sveikatinimo procedūras.

Pedagogams mokykloje netgi teko skusti bulves!

Pedagogai įdėmiai klausėsi „gydytojų“ nurodymų, rekomendacijų ir paliepimų: vieni skuto bulves, kitiems teko prisiminti svarbias istorines datas bei patobulinti skaičiavimo atmintinai gebėjimus, taip pat susikaupus spėlioti, kurių dviejų kolegų/kolegių veido bruožai „sudarė“ naują veidą.

Pagal įvairius rodomus daiktus buvo sekama pasaka apie Raudonkepuraitę.  Pasirodo, ši pas senelę keliavo nešina kočėlu, močiutei keitė sauskelnes, pasidariusi manikiūrą konservavo daržoves, vilkui pardavė iš senelės gautą medalį ir nusipirko lūpų dažus. Kūrybiškumo ir fantazijos pedagogams tikrai netrūko!

Fizinio lavinimo mokytojas Marius Meškauskas ir direktorės pavaduotojas ūkio reikalams Andrius Trakis pademonstravo stilistų įgūdžius – sukūrė dviejų modelių rudens-žiemos kolekciją. Vienas savo kūrybos šedevrą pavadino „Sniguročka“, kitas – „Žiema, žiema, grįžk į kiemą“. Gerų emocijų ir juoko netrūko, o juokas – geriausias vaistas!

Pagaliau „gydytojų konsiliumas“ nusprendė, kad pedagogai jau pasveiko ir gebės sėkmingai dirbti toliau. Mokytojai nuoširdžiai padėkojo Mokinių tarybos nariams ir jų vadovei Rūtai Trakienei už linksmą, pokštų kupiną šventę.

Tądien vaikai savo auklėtojas sveikino klasėse, o jaunieji maltiečiai nepamiršo aplankyti ir Mokytojų dienos proga pasveikinti pedagogų, išėjusių į pensiją (vadovė socialinė pedagogė Vida Tamošauskienė).

Arina Prižginaitė

 

 121,889 peržiūrų (-a)

100% LikesVS
0% Dislikes