Pirmojo Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejuje vykusio susitikimo metu Bronius Markauskas, Svetlana Grigorian ir Antanas Kalnius patvirtino savopalaikymą R. Žiubriui antrajame rinkimų į Seimą ture. A. Kubaičio nuotr.
Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) Palangos skyrius antrajame rinkimų į Seimą ture palaikys Romandą Žiubrį. Skyriaus pirmininkės Svetlanos Grigorian teigimu, apsisprendimą lėmė R. Žiubrio pasiryžimas vienodai atstovauti visos Mėguvos apygardos gyventojų interesams.

„Palaikau Romandą tiek kaip palangiškė, tiek kaip politikė, tiek kaip LSDP Palangos skyriaus pirmininkė. Tai išmintinga ir išsilavinusi asmenybė, gebėsianti sutelkti trijų skirtingų savivaldybių potencialą“, – sakė  S.Grigorian.

Dėl palaikymo antrajame rinkimų į Seimą ture S. Grigorian ir R. Žiubrys sutarė Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejuje vykusio susitikimo metu.

Jame dalyvavo ir Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas bei Kretingos rajono meras Antanas Kalnius. Rajonų vadovai taip pat patvirtino jau anksčiau išreikštą palaikymą R. Žiubriui.

Nepartinį kandidatą R. Žiubrį Palangos miesto, Kretingos ir Klaipėdos rajonų savivaldybių teritorijas jungiančioje Mėguvos apygardoje iškėlė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga.

Antrasis rinkimų į Seimą turas vyks spalio 25 d.

Politinė reklama.

Bus apmokėta iš Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos rinkimų sąskaitos.

Užs. nr. 4177.

 22,583 peržiūrų (-a)

83% LikesVS
17% Dislikes