Palangoje vagys išdaužė BMW stiklą ir apšvarino automobilį
Palangoje vagys išdaužė automobilio stiklą ir išlupo dalį jos įrangos. Asociatyvi nuotr.
Antradienio rytą, apie 8.17 val. Palangos policijos pareigūnai gavo pranešimą, kad Palangoje, prie Žemaičių g. ir L.Vaineikio g. sankryžos, yra išdaužtas automobilio BMW priekinių durelių lango stiklas.
Taip pat išluptas prietaisų skydelis, multimedija ir bėgių perjungimo svirtis.
Žala dar nustatinėjama.
Pradėtas vagystės tyrimas.
