Kretingos ligoninei trūksta slaugos specialistų ir jų padėdėjų.

Antradieni vykusiame Kretingos rajono savivaldybės Ekstremalių situacijų valdymo komisijos posėdyje buvo karštai svarstoma, iš kur gauti darbuotojų Kretingos ligoninei, kuriai šių labai trūksta. 

Kaip komisijai sakė ligoninės vyriausiosios gydytojos pavaduotojas Aleksandras Šalavėjus, šiuo metu žūtbūt trūksta 4 slaugytojų ir 4 slaugytojų padėjėjų. Tiesa, dvi padėjėjas į įstaigą jau lyg ir pažadėjo nukreipti Užimtumo tarnyba.

Buvo svarstoma, kad kiekviena rajono ir miesto sveikatos priežiūros įstaiga ligoninei “paskolintų” bent po 1 darbuotoją bent porai savaičių, bet visose įstaigose darbuotojai maksimaliai apkrauti.

Žada 1200 eurų “į rankas”

Todėl Kretinga ir vėl ieško medicinos personalo “iš šalies”. Tik per pirmąją karantino bangą jų trūko Kartenos palaikomjo gydymo ligoninei, šįkart – Kretingos ligoninei.

A. Šalavėjus pabrėžė, kad neturėdama iš ko rinktis ligoninė priimtų ir studentus.

Su COVID-19 sergančiais pacientais dirbsiantiems Kretingos ligoninėje slaugytojams žadama “į rankas” mokėti 1200 Eur (suma nurodyta jau su 100 proc. priedu), o slaugytojų padėjėjams – 940 Eur (suma jau nurodyta su 100 proc. priedu) atlyginimas per mėnesį.

Personalas bus aprūpintas visomis apsaugos priemonėmis.

Dėl darbo kreiptis į Kretingos rajono savivaldybės gydytoją Zitą Abelkienę, tel. 8 612 48 810, el. p. zita.abelkiene@kretinga.lt.

Serga 596 rajono gyventojai

Antradienio, lapkričio 24 d. 13 val. duomenimis, Kretingos rajone užregistruota dar 14 naujų COVID-19 ligos atvejų. 1 asmuo pasveiko.

Taip pat užfiksuoti 5 mirties atvejai.

Mirties atvejai užregistruoti nuo savaitgalio iki šios dienos, tačiau jie tik šiandien buvo patalpinti NVSC JUVARE sistemoje.

 

Iš viso nuo pandemijos pradžios Kretingos rajone nustatyti 736 COVID-19 ligos atvejai, iš jų 123 gyventojai pasveiko, 17 mirė, 596 šiuo metu serga.

 31,675 peržiūrų (-a)

50% LikesVS
50% Dislikes