Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (KPONTV) pareigūnai sulaikė asmenis, įtariama organizavusius ir vadovavusius prostitucijai.

Štai tokią sumą pinigų policija konfiskavo iš prositucijos organizavimu įtariamų asmenų.

Ikiteisminis tyrimas pradėtas gavus duomenų apie tai, kad anksčiau neteistas, dvejose uostamiesčio įmonėse dirbantis, 30 m. amžiaus klaipėdietis organizuoja ir pelnosi iš merginų/moterų prostitucijos. Nustatyta, kad skelbimai dėl atlygintinų seksualinių paslaugų buvo publikuojami viename iš internetinių skelbimų portalų.

2020 m. lapkričio viduryje KPONTV pareigūnai trijuose uostamiesčio butuose aptiko atlygintinas seksualines paslaugas vyrams teikiančias keturias (25 m., 30 m., 37 m. bei 40 m. amžiaus) Ukrainos pilietes. Kratų metu minėtose patalpose rastos priemonės seksualinėms paslaugoms atlikti.

Tęsiant operaciją tą pačią dieną policijos pareigūnai Klaipėdoje, Liepų g., sulaikė ir prostitucijos organizatorių. Atliktų kratų vyriškio gyvenamojoje vietoje bei automobilyje metu rasta įtariama dopingo medžiagų.

Įtariama, kad minėtas klaipėdietis surado merginas/moteris, galinčias teikti seksualines paslaugas, parinko ir išnuomojo joms laikinas gyvenamąsias vietas, suteikė priemones seksualinėms paslaugoms atlikti bei talpino skelbimus dėl atlygintinų seksualinių paslaugų.

Taip pat įtariama, kad pastarajam talkino 30 m. ir 35 m. amžiaus bendrininkės, kurios koordinavo prostitučių veiklą, bendravo su klientais, nukreipdavo klientus tam tikrais adresais. Šios Klaipėdoje gyvenančios moterys anksčiau neteistos, viena iš jų – dirbanti individualioje įmonėje.

O štai kokius medikamentus pareigūnai aptiko bute, kuriame buvo suteikiamos seksualinės paslaugos.

Turimais duomenimis, kaltininkai organizavo ir pelnėsi mažiausiai iš keturių merginų/moterų prostitucijos, kurios teikė seksualines paslaugas trijuose išnuomotose butuose Klaipėdoje. 50 procentų uždarbio atitekdavo sąvadautojams, iš kurių didžioji dalis – organizatoriui.

Visi trys įtariamieji buvo sulaikyti ir uždaryti į areštinę, vėliau jiems paskirtos kardomosios priemonės – rašytinis pasižadėjimas neišvykti, dokumentų paėmimas bei įpareigojimas periodiškai registruotis policijos įstaigoje.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius (ONKTS).

Už pajamų turėjimą iš kito asmens prostitucijos arba sąvadavimą prostitucijai numatyta bauda arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 4 metų.

Už prostitucijos organizavimą ar vadovavimą numatytas laisvės atėmimas iki 6 metų.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.

 3,491 peržiūrų (-a)

50% LikesVS
50% Dislikes