Administracijos direktorės Jolantos Girdvainės veiksmus administruojant sutartį su UAB „Litcon“ tyrusi komisija baigė darbą ir pateikė išvadą: „pripažinti, kad „Kretingos rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Girdvainė tarnybinio nusižengimo nepadarė“.
Tokia informacija ketvirtadienio vakarą savo Facebook paskyroje pasidalijo Kretingos rajono mera Antanas Kalnius.
Komisija taip pat konstatavo, kad visi, su Sutarties vykdymu susiję veiksmai nuo 2019-ųjų gegužės, kai pareigas pradėjo eiti J. Girdvainė, buvo atlikti tinkamai ir laiku, todėl nėra pagrindo teigti, kad direktorė pažeidė „Viešųjų pirkimų įstatymo nuostatas ir taip padarė žalos Kretingos savivaldybei bei gyventojams“.
“Direktorės veiklą tyrusi komisija buvo sudaryta iš skirtingų institucijų deleguotų atstovų – Skuodo, Neringos, Plungės, Klaipėdos rajonų savivaldybių, Užimtumo tarnybos ir Nacionalinės žemės tarnybos darbuotojų. Buvo galima sudaryti komisiją ir iš Kretingos savivaldybės darbuotojų bei Tarybos narių, kokią savo laiku buvo sudaręs Juozas Mažeika, tiriant Virginijaus Domarko veiklą. Bet mano nuomone, daug objektyviau, kai direktoriaus veiklą tiria ne jo pavaldiniai, o visiškai nesusiję specialistai, – rašo meras. – Kontrolės komitetui inicijavus direktorės veiklos patikrinimą buvo sudėlioti taškai ant „i“. Tiesa, tik mažojoje Sporto ir sveikatingumo centrų statybų istorijos dalyje. Todėl tenka darsyk apgailestauti, kad Taryba taip ir nesiryžo pritarti mano siūlymui atlikti su UAB „Litcon“ sudarytos sutarties analizę nuo pat Sporto ir sveikatingumo centro statybų pradžios 2015-aisiais. Negi yra kažko bijoma ar kažką bandoma apsaugoti?”
Sausio 9 d. laikraštyje “Švyturys” skaitykite, kaip tokį komisijos sprendimą vetina šį tyrimą inicijavę Tarybos nariai.

Kaip vertinate komisijos sprendimą, kad Jolanta Girdvainė nepadarė pažeidimo, administruodama Kretingos rajono savivaldybės statybų sutartį su "LitCon"?

View Results

Loading ... Loading ...

 7,742 peržiūrų (-a)

100% LikesVS
0% Dislikes