Sausio 30 dieną įvyko nuotolinės Kata pirmenybės „Juodo diržo kelias 2021“, kuriose dalyvavo karatistai iš visų Lietuvos klubų. Šiose varžybose sportininkai buvo suskirstyti į skirtingas kategorijas pagal amžių ir turimą diržą. Mokiniai dalyvavo iš namų, kur juos palaikė šeimos nariai.
Shodan klubui atstovavo net 261 sportininkas, iš jų 39 Kretingos mieste ir rajone sportuojantys vaikai. Varžybų metu iškovoti net 205 medaliai: 47 aukso, 72 sidabro ir 86 bronzos. Trenerių komanda džiaugiasi ir didžiuojasi savo auklėtiniais, kurie sportuoja nuotoliniu būdu, tobulėja ir nenuleidžia rankų, o per varžybas įveikė jaudulį ir garbingai kovojo. Vėliau sportininkų laukia Pasaulio klubų Kata čempionatas, kuris vyks vasario 27d., o Kovo mėnesį prasidės Kumite Lietuvos suaugusiųjų čempionatas.
Kretingos mieste sportuojantys vaikai, kurie tapo čempionais – Viltė Drungilaitė, Rokas Pipiras, Kamilė Einikytė, Matas Jaugelis, Emilijus Latakas, Greta Intaitė, Matas Jonauskas. Sidabro medalius iškovojo Austėja Beniušytė, Domantas Viskontas, Modestas Giedras, Ula Gaubė, Živilė Bružaitė, Kornelija Česnakaitė. 3 vietos laimėtojai – Ąžuolas Gruzdys, Germantas Žilys, Jonas Kerulis, Nojus Jurkaitis, Tadas Vainutis, Karolis Šlima, Kazimieras Samsonovas, Erika Petrikaitė.
Iš vaikų, kurie sportuoja Vydmantuose 1 vietą laimėjo Dovydas Laukineitis ir Urtė Griciūtė. Vicečempionais tapo Emilis Dvarionas, Kamilė Ilgaudaitė ir Martynas Kumpis. 3 vietos nugalėtojai – Laurynas Butkevičius ir Ugnė Paulauskaitė.
Iš Kurmaičių miestelio vicečempionu tapo Leonas Alčauskas, 3 vietą iškovojo Neda Galdikaitė, Domas Venckus, Markas Budrys ir Justas Jonušas.
Taip pat čempione tapo Kūlupėnuose sportuojanti Deimantė Mockevičiūtė, 2 vietą iškovojo Algirdas Gricius ir Arnas Jundulas, o 3 vietos nugalėtojais tapo Kotryna Valančiūtė ir Matas Valančius.
Iš darbėniškių bronzą iškovojo Rimgailė Rimkutė.

 40,445 peržiūrų (-a)

88% LikesVS
12% Dislikes