Kovo 11-oji Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnams buvo darbinga. Klaipėdos rajone nustatytas asmuo, laikęs žeberklą, Kretingos rajone aptiktas pažeidėjas turėjo 8 kilpas gyvūnams gaudyti.
Asmeniui, kurio sodyboje Klaipėdos rajono Klaipėdos aplinkosaugininkai rado draudžiamą žvejybos įrankį – žeberklą, surašytas administracinių nusižengimų protokolas ir gresia bauda iki 200 eurų.
Kretingos rajono miške prie kanalo pastebėtos žmogaus pėdos aplinkosaugininkus atvedė iki sodybos, kurioje buvo surastos 8 neteisėtai laikomos kilpos gyvūnams gaudyti. Aplinkosaugininkai patikrino aplinkui esančią teritoriją ir paspęstų kilpų neaptiko.
Už medžiojamiesiems gyvūnams gaudyti skirtų kilpų laikymą sodybos šeimininkui surašytas administracinių nusižengimų protokolas ir teks susimokėti baudą, siekiančią 860 eurų.
Diena anksčiau Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai Klaipėdos rajone sulaikė žveją mėgėją, Minijos upėje neteisėtai pagavusį lydeką. Pažeidėjui surašytas administracinių pažeidimų protokolas ir teks sumokėti ne tik 300 eurų baudą, bet ir 720 eurų žalą žuvų ištekliams. Taip pat iš asmens paimtas pažeidimo padarymo įrankis – meškerė.
Aplinkosaugininkai primena, kad nuo sausio 1 d. iki balandžio 20 d. draudžiama žvejoti masalui naudojant žuvelę, o nuo vasario 1 d. iki balandžio 20 d. galioja draudimas gaudyti lydekas.
Apie aplinkos apsaugos pažeidimus galite pranešti elektronine sistema https://aakis.am.lt/. Apie skubaus reagavimo reikalaujančius įvykius praneškite telefonu 112 arba AAD Pranešimų priėmimo tarnybos telefonu (8 5) 273 2995.

 38,183 peržiūrų (-a)

0% LikesVS
100% Dislikes