Pasaulio Kata klubinės taurės čempionė Kamilė Einikytė su treneriu Luku Kubiliumi. Shodan nuotr.

Vasario 27 dieną įvyko didžiausias online Karatė renginys – Pasaulio klubinės Kata taurės varžybos. Šiose varžybose dalyvavo daugiau nei 1000 sportininkų, 126 klubai iš 26 Pasaulio šalių. Shodan mokyklos vaikų komanda komandinėje įskaitoje užėmė 3 vietą – tai buvo geriausias Lietuvos klubų pasirodymas, kiti Lietuvos klubai liko už prizininkų pakilos.

Šiose varžybose kovojo Shodan mokyklos auklėtiniai, kurie sportuoja Kretingos mieste ir rajone.

Puikią techniką parodė, atlikdama Kata rungtis ir užtikrintai įveikė 4 varžoves bei čempione tapo Kamilė Einikytė. Kamilė aštuntfinalyje laimėjo prieš švedę Emilia Wikstrom, ketvirtfinalyje įveikė vengrę Virag Karap, pusfinalyje nugalėjo ukrainietę Anastasiia Galimska ir finale – kitą ukrainietę Alisa Putria.

Apie kigtų Kretingos rajono shodaniečių laimėjimus skaitykite kovo 27 d. laikraštyje “Švyturys”.