Gvido Juškos komanda žaidybinės persvaros nepavyko paversti įvarčiais. ReAl moments nuotr.

LFF 1-oje lygoje rungtyniaujantis Kretingos “Minijos” futbolo klubas 4 turo dvikovoje Mažeikiuose  rezultatu 1-3 nusileido vietos “Atmosferos” ekipai.

Didžiąją pirmojo kėlinio dalį iniciatyva priklausė mūsų miesto komandai, tačiau pirmieji po kontraatakos pasižymėjo aikštės šeimininkai Mažeikių futbolininkai, kurie po greitos kontraatakos į priekį išvedė legionierius iš Latvijos Artis Jaudzems.

Kėlinio pabaigoje rezultatą išlygino “Minijos” gynėjas Deividas Šiuša. Antrajame kėlinyje žaidimas vyko apylygiai, tačiau įvarčius mušė tik aikštės šeimininkai, kurių gretose pasižymėjo legionieriai iš Armėnijos ir Latvijos atitinkamai  Karenas Khatuevas ir Artis Jaudzems.

“Minijos” sudėtis: Eimantas Brezgys, Ainis Vilavičius(kapitonas), Ričardas Šveikauskas, Germanas Vaniuchinas, Deividas Šiuša, Simonas Juška, Neilas Urba, Laurynas Bauža, Valdas Jašmontas, Shogo Osawa, Hamedas Sako. Po keitimo: Gustas Gumbaravičius, Dominykas Jakočiūnas, Aidas Pipiras, Mantas Elzbergas.