Štai taip dar prieš pusvalandį atsidarė naujas, šiuolaikis, modernus Savivaldybės internetinis puslapis. Ir dar bet kurią akimirką gali vėl pastrigti, kol programuotojas baigs darbus.
Norėjosi paskelbti apklausą, kaip vertinate šiandien kaip ir startavusį naują Kretingos rajono savivaldybės internetinį tinklalapį, kuriame apsilankyti po pietų pakvietė pati Savivaldybė. Tačiau apklausa bus ne apie svetainės funkcionalumą ir patogumą, o apie… emocijas.

Kaip reaguojate, kai negalite patekti į Kretingos rajono savivaldybės tinklalapį?

View Results

Loading ... Loading ...
Verta piktintis ar verta būti pakantiems, kai pačios Savivaldybės pristatytas kaip “šiuolaikiškas, modernus, inovatyvus, funkcionalus” naujasis Kretingos rajono savivaldybės interneto tinklalapis www.kretinga.lt.“, paspaudus nuorodą funkcionalumu padvelkia nebent sujudėjus šuneliui-kosmonautui?.. Nors šis net ir nepriklauso Savivaldybės tinklalapio dizainui.
Nepavykus atidaryti svetainės, akimirksniu suprantu, kodėl Savivaldybės facebook įraše panaudota asociatyvi nuotrauka, o ne veikiančios svetainės ekrano nuotrauka.
Štai tokia asociatyvia nuotrauka Kretingos rajono savivaldybės paskelbė žinią apie naują svetainę. O gal čia ir buvo tos akimirkos darbo proceso screen’as? Bet tuomet teksto turinys nedera su fotografija…
Tiesa, pranešime atvirai skelbiama, kad naujasis tinklalapis veikia tik bandomuoju režimu ir vis dar yra tobulinamas. Kaip “Švyturiui” sakė Savivaldybės administracijos atstovai, buvo nuspręsta paleisti net ir iki galo nebaigtą tinklalapį vien dėl to, kad gyventojai galėtų bent jau pateikti į internetinį puslapį, kuris pastarosiomis savaitėmis buvo visai neprieinamas. Ir patikino, kad dieną tinklalapis veikė. Tačiau įrašas jau spėjo susilaukti komentarų. Pats taikliausias iš jų: “Atrodo, kad paskubėjote su pranešimu… Dar reikia padirbėti jūsų programuotojams”.
Taigi, ar verta piktintis ir Savivaldybės įrašo paskutiniu sakiniu, skelbiančiu apie tai, kad gyventojų patogumui tuo pat metu dar galima naudotis ir senuoju Savivaldybės interneto tinklalapiu www2.kretinga.lt, bet šis atsidaro štai taip:
Jau prieš pat skelbdama šį įrašą sulaukiau skambučio, patikinusio, jog tinklalapis jau atsudaro, bet karts nuo karto dar gali pastrigti. Skubu užfiksuoti.
Ir vis dėlto anketa apie naujosios svetainės funkcionalumą dar palauks, kol žodis taps subrendusiu kūnu. O dabar – apie emocijas.
Tačiau vien emocijomis vadovautis neišmintinga, tad dar šiek tiek faktų, kuriuos “Švyturiui” pateikė Kretingos rajono savivaldybės administracijos Informacinių technologijų skyriaus vyriausioji specialistė Inga Tirevičiutė.
Savivaldybės internetinio tinklalapio dizainą sukūrė viešojo konkurso laimėtojas Gediminas Survila, programavimo darbus atlieka Savivaldybės Informacinių technologijų skyriaus specialistas. Pastarojo pavardės Inga nenurodė, bet tikriausiai jos kolega Vytautas Jonutis, kuris, kaip yra akivaizdu, šiuo metu dirba ir viršvalandžius. Tiesa, skyrius turi dar 2 darbuotojus – vedėją Arūną Benetį ir pavaduotoją Praną Viršilą. Pastarasis prižiūri Tarybos narių nuotolinį posėdžiavimą. Tad gal ir kuris iš vadovų?
Dizaino kūrimo darbų kaina – 2262 eurai.
Kiek atsieis viršvalandžiai už programavimo darbus, dar neaišku.

 65,923 peržiūrų (-a)

100% LikesVS
0% Dislikes