Mūsų miesto krepšinio komanda – naujoji Regionų krepšinio lygos čempionė. Arimanto Mikaločiaus treniruojama komanda šiandien Kėdainių arenoje vykusiame finalo ketverte pusfinalyje po pratęsimo rezultatu 75-73 įveikė Akmenės “Patriots-Cemento” ekipą.

Šiandien didžiajame finale “kretingiškiai” parodė čempionišką charakterį ir finale sugebėjo panaikinti 11 taškų persvarą ir rezultatu 82:78 (21:24, 20:12, 15:28, 26:14) palaužė Vilniaus „Rivilės” ekipą. Šis laimėjimas mūsų miesto komandai suteikė teisę žaisti kito sezono Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL), kuri yra antra pagal pajėgumą mūsų šalyje.

Finalinėse rungtynėse mūsų miesto ekipą į priekį vedė įžaidėjas Domininkas Matutis, surinkęs ne tik 22 taškus, bet juos pelnęs svarbiausiais momentais lemiamame ketvirtyje.

“Myliu tai ką darau! Ačiū visiems!” – savo facebook paskyroje paskelbė komandos treneris Arimantas Mikaločius.

Arimanto Mikaločiaus įrašas facebook paskyroje.

 55,625 peržiūrų (-a)

100% LikesVS
0% Dislikes