Boburbeko Farhadovo įvartis atnešė "Minijai" pergalę. ReAl moments nuotr.

LFF 1 lygoje rungtyniaujanti Kretingos futbolo komanda “Minija” šiandien 11 turo rungtynėse Marijampolėje minimaliu rezultatu 1-0 įveikė vietos “Sūduvos B” ekipą ir pasiekė antrąją pergalę šiame sezone.

Jau pirmąjame kėlinyje “minijiečiai” turėjo puikią progą išsiveržti į priekį, tačiau legionierius iš Japonijos Shogo Osawa nerealizavo 11 metrų baudinio.

Antrajame kėlinyje nuo pat pirmųjų minučių mūsų miesto futbolininkai turėjo persvarą, kurią 57 minutę pavertė įvarčiu. Tiksliu smūgiu pasižymėjo kitas kretingiškių legionierius –  Boburbekas Farhadovas. Šį pergalingą rezultatą “Minija” išlaikė iki finalinio teisėjo švilpuko.

Komandos sudėtis: Eimantas Brezgys, Ainis Vilavičius (kapitonas), Deividas Šiuša, Ričardas Šveikauskas, Gustas Gumbaravičius, Simonas Juška, Solibekas Karimovas, Germanas Vaniuchinas, Valdas Jašmontas, Shogo Osawa, Boburbekas Farhadovas. Po keitimo: David Kirzneris, Dominykas Jakočiūnas, Neilas Urba, Lukas Gujis.