Avarija. Asociatyvi nuotr.

Šeštadienio vakarą per nepilnas keturias valandas Kretingos rajone įvyko net 3 avarijos, kurių metu sužaloti net 6 žmonės.  

Pirmoji avarija įvyko apie 17.53 val., Joskaudų kaime susidūrus dviems blaivių vyrų vairuojamiems automobiliams – „VW Passat“ ir “Toyota Hilux”.

“VW Passat” vairavęs devyniolikmetis kelio vingyje išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su priešais atvažiuojančia „Toyota Hilux“, kurią vairavo 52-ejų metų vairuotojas. Į ligoninę nuvežti ne tik abu vairutojai, bet ir du keleiviai – devyiniolikmetis jaunuolis bei penkiasdešimtmetė moteris.

Neprabėgus nė valandai, apie 18.38 val. Kūlupėnų kaime, kelyje Kartena–Kūlupėnai–Salantai, maršrutinis autobusas „Setra“, vairuojamas 62-ejų metų blaivaus vairuotojo, partrenkė, pirminiais duomenimis, staiga į kelio važiuojamąją dalį išbėgusį 25-erių metų vyrą, kuris dėl patirtų sužalojimų gydomas ligoninėje.

Tą patį vakarą, apie 21.51 val. Nausėdų kaime į pakelės griovį nuvažiavo automobilis „Volkswagen“. Penkiasdešimtmečiui vairuotojui nustatytas 2,95 prom. neblaivumas. Vyras dėl patirtų sužalojimų perduotas medikams.

 

 42,370 peržiūrų (-a)

100% LikesVS
0% Dislikes