Lukas Šimkus (kairėje) šiose rungtynėse tapo neįmanama mįsle varžovams. Kretingos motobolo klubo nuotr.

Praėjusį savaitgalį Kretingos motodrome vėl griaudėjo motociklų varikliai. Šeštadienį Lietuvos motobolo čempionato rungtynėse susitiko Kretingos Motobolo klubo 2 ir Skuodo „Bartuvos“ ekipos. Žiūrovams abi komandos padovanojo nuostabų 14 įvarčių „trilerį“, kuriame rezultatu 8-6 nugalėjo aikštės šeimininkai Kretingos motobolo 2 komanda.

Į priekį vedė Lukas Šimkus
Mūsų miesto komandą į priekį vedė Lukas Šimkus, varžovams atseikėjęs net 5 įvarčius. Jam puikiai talkino ir žaidžiantysis treneris Renatas Žiubrys, pridėjęs 3 tikslius smūgius.
Skuodo „Bartuvos“ neišgelbėjo ir vienas geriausių Europos motobolo žaidėjų iš Rusijos Ivanas Krištopa, surengęs puikų 5 įvarčių pasirodymą. Dar vieną tikslų smūgį „Skuodo“ ekipai pridėjo „veteranas“ Kęstutis Sakalauskas.
Sekmadienį į motodromo aikštę išriedėjo ir abiejų komandų jaunimas. Lietuvos jaunimo iki 18 metų čempionato rungtynėse susitiko Kretingos motobolo klubo antroji ir Skuodo „Bartuvos“ jaunimo komandos. Šiose rungtynėse vėl pajėgesni buvo kretingiškiai, įveikę svečius rezultatu 4:1.
Tris įvarčius Kretingos motobolo klubo jaunimo 2 komandai pelnė Tadas Žiubrys, dar vieną tikslų smūgį atliko Žydrūnas Gricius. Skuodo „Bartuvos“ Jaunimui paguodos įvartį pelnė Paulius Galdikas.

Pristabdė varžovų lyderį
Kretingos motobolo klubo žaidžiančiojo trenerio Renato Žiubrio teigimu, pergalę lėmė jo komandos parodyta koncentracija, stabdant ryškiausią ir be jokių abejonių – geriausią Skuodo „Bartuvos“ ir visos Europos žaidėją iš Rusijos: „Žinojome, kad šiose rungtynėse svarbiausia bent kažkiek pristabdyti I. Krištopą. Nors jis mums ir įmušė 5 įvarčius, bet dėl kiekvienos progos pasižymėti jį vertėme „vargti“ ir atiduoti daug jėgų. Tai mums atsipirko kitoje aikštės pusėje, atakuojant pavargusius Skuodo žaidėjus. Tokio lygio žaidėją visiškai išjungti yra praktiškai neįmanoma, bet manau, kad padarėme viską, ką galėjome. Šį pergalė – komandinės darnos ir darbo rezultatas.“.
Šeštadienį motobolo gerbėjai nenuobodžiaus
Jau šį šeštadienį Kretingos motodromas griaudės nuo motociklų variklių garso ir toliau netrūks įtampos bei aštrių momentų.
17 valandą Lietuvos suaugusiųjų motobolo čempionate savo pajėgumą pasitikrins Kretingos motobolo klubo pirmoji komanda, kurios pagrindą sudaro jaunimas ir Skuodo „ Bartuvos“ ekipos.

 25,637 peržiūrų (-a)

50% LikesVS
50% Dislikes