"Minijos" saugas Deividas Šiuša (kairėje) dviem įvarčiais įtvirtino pergalę. ReAl moments nuotr.

Kretingos „Minijos“ komanda, rungtyniaujanti LFF 1 lygoje, dvejomis rungtynėmis pradėjo antrąją sezono dalį. Praėjusį penktadienį mūsų miesto futbolo ekipa Vilniuje rezultatu 1:2 pralaimėjo vietos „Riterių B“ ekipai. Tačiau po keturių dienų „minijiečiai“ namų rungtynėse Kretingoje atsitiesė po nesėkmės ir pasiekė užtikrintą pergalę rezultatu 3:0 prieš Vilniaus „BFA“.

Paskutinių minučių „sindromas“
Rungtynes Vilniuje aktyviau pradėjo „Riteriai,“ kurie visą pirmąjį kėlinį turėjo teritorinę persvarą, tačiau vienintelį įvartį pirmoje rungtynių pusėje pelnė „minijiečiai“. Po perdavimo iš aikštės krašto smūgiu galva pasižymėjo Ričardas Šveikauskas.
Antrajame kėlinyje didesnę kamuolio kontrolės persvarą ir toliau turėjo aikštės šeimininkai, kurią 64-ą minutę pavertė įvarčiu. Tiksliu smūgiu iš baudos aikštelės prieigų pasižymėjo Juozas Lubas. Rezultatui tapus lygiu, išsilygino ir žaidimas, kuris toks išliko praktiškai iki pat rungtynių pabaigos. Kai atrodė, kad dvikova baigsis esant lygiam rezultatui, paskutinę teisėjo pridėto laiko minutę puikų įvarčiu pasibaigusį reidą kairiuoju kraštu surengė „Riterių B“ gynėjas Matas Latvys. Šis paskutinę sekundę praleistas įvartis ir lėmė „Minijos“ pralaimėjimą.
„Minijos“ sudėtis: Eimantas Brezgys, Gustas Gumbaravičius, Germanas Vaniuchinas, Ričardas Šveikauskas, Pape Sarigne Lo, Said Bance, Valdas Jašmontas, Deividas Šiuša, Shogo Osawa, Prince Odoh, Aidas Pipiras. Po keitimo: Vilius Kazlauskas, Mantas Gedutis.

Atsitiesė rungtynėse savo aikštėje
Vos už keturių dienų „Minija“ savo aikštėje priėmė kitą „sostinės“ ekipą „BFA“. Nuo pat pirmųjų rungtynių Kretingos miesto stadione minučių aikštėje vyko lygi kova. Pirmasis pavojingas momentas vos 9-ą rungtynių minutę kilo prie „Minijos“ vartų, tačiau mūsų miesto ekipą išgelbėjo vartininkas Eimantas Brezgys. Vos už dviejų minučių savąją progą įvarčiu pavertė „minijiečiai“. Po puikios Shogo Osawos ir Princo Odoh kombinacijos vienas prieš varžovų vartininką atsidūrė „Minijos“ puolėjas iš Nigerijos Prince Odoh, išvedęs „kretingiškius“ į priekį. Nors pirmajame kėlinyje netrūko gerų progų, daugiau įvarčių nepelnė nė viena komanda.
Antrojo kėlinio pradžioje teritorinę persvarą turėjo svečiai iš Vilniaus, tačiau jos paversti pavojingais momentais nesugebėjo. Kantriai gindamiesi “minijiečiai” savojo šanso laukė greitose atakose. Po vienos iš jų 65-ą rungtynių minutę puikiu smūgiu iš baudos aikštelės „kretingiškių“ persvarą padvigubino Deividas Šiuša. Vos už dešimties minučių Deividas dar vienu tiksliu smūgiu įtvirtino „Minijos“ pergalę. Nors per likusias 15 minučių netrūko atviro futbolo iš abiejų komandų, tačiau daugiau įvarčių nebepelnyta.
Minijos“ sudėtis: E. Brezgys, G. Gumbaravičius, G. Vaniuchinas, R. Šveikauskas, P. Sarigne Lo, S. Bance, V. Jašmontas, D. Šiuša, S. Osawa, Prince Odoh, Deividas Kirzneris. Po keitimo: V. Kazlauskas, M. Gedutis, Deividas Pipiras, A. Pipiras, Lukas Gujis.

Namuose sieks revanšo
„Minija“ neturės laiko atsikvėpti ir šį savaitgalį. Šeštadienį 17 valandą Kretingos miesto stadione mūsų miesto futbolo ekipa LFF 1 lygos 17 turo rungtynėse sieks revanšo prieš Mažeikių „Atmosferos“ ekipą. Pirmajame rate vykusioje dvikovoje rezultatu 3:1 pajėgesni buvo „Mažeikių“ miesto futbolo atstovai.

 29,800 peržiūrų (-a)

100% LikesVS
0% Dislikes