Štai šį pistoletą pareigūnai rado pas Kretingos gyventoją.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Plungės rajono policijos komisariato (Plungės rajono PK) pareigūnai, bendradarbiaudami su Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdyba (KPONTV), atliko didelės apimties ikiteisminį tyrimą dėl narkotinių (psichotropinių) medžiagų platinimo Klaipėdos apskrityje. 

2020 m. spalio – 2021 m. kovo mėnesiais Plungės rajono PK ir KPONTV pareigūnai, surinkę duomenų apie Klaipėdos apskrityje kvaišalus platinusius asmenis, iš kurių vienas – minimas jaunuolis, keliais etapais atliko policijos operacijas ir su įkalčiais sulaikė iš viso dešimt įtariamųjų.

Pabaigus ikiteisminiam tyrimui, įtarimai dėl kvaišalų platinimo pareikšti keturiems asmenims. Šeši asmenys įtariami neteisėtai disponavę narkotikais be tikslo juos platinti, tyrimas trijų iš jų atžvilgiu užbaigtas supaprastinto proceso tvarka.

23-ejų metų jaunuolis, nuo šių metų gyvenantis Kretingoje, sulaikytas dar 2020 m. spalį Plungėje, J. Tumo-Vaižganto g., kuomet jis įtariama pardavė kanapių bendraamžiui vietos gyventojui. Tąkart atliktų kratų metu tuo metu neteisto, 23 m. vaikino automobilyje ir gyvenamojoje vietoje rasta beveik 100 g platinimui paruoštų kanapių bei keletas maišelių su haliucinogeniniais grybais.

Tęsiant tyrimo veiksmus, 2020 m. gruodžio mėn. Plungėje sulaikytas 35-erių metų Plungės rajono gyventojas, kuomet pastarasis, įtariama, pardavė 7 tabletes su psichotropine medžiaga – MDMA vienam 26-erių ir dviem 24-erių metų Plungės rajono gyventojams. Kratos šio, anksčiau už fizinio skausmo sukėlimą ar nežymų sveikatos sutrikdymą teisto, vienoje iš Plungės bendrovių dirbančio, vyriškio gyvenamojoje vietoje metu rasta apie 90 g kanapių, amfetamino bei dvejos trintuvės.

Šių metų sausį teisėsaugininkai, nustatę, kad jau minėtas 23-ejų plungiškis galimai nemetė savo amato, persikėlė gyventi į Kretingą bei toliau vykdė nusikalstamą veiką, atliko kratas šio asmens automobilyje ir gyvenamosiose vietose Kretingoje ir Skuodo rajone. Jų metu pareigūnai rado apie 3 g kanapių, svarstykles, pistoletą, šovinį bei kastetą.

Gavę duomenų, kad ankščiau nurodytas vaikinas narkotines medžiagas įgyja iš dvidešimtmečio Kretingos gyventojo, šių metų vasarį Kretingoje, Melioratorių g., policijos pareigūnai pastarąjį sulaikė. Pas šį, anksčiau už vagystes teistą, vienoje uždarojoje bendrovėje dirbantį, vaikiną rasta kanapių ir elektroninės svarstyklės su narkotinių medžiagų pėdsakais.

Tolesnio tyrimo metu 2021 m. kovo mėn. Gargžduose sulaikytas trisdešimtmetis Klaipėdos rajono gyventojas, kuris dieną prieš tai įtariama pardavė kanapių 29-erių metų klaipėdiečiui. Anksčiau neteisto, 30-ies metų gargždiškio, dirbančio vienoje iš Klaipėdos bendrovių, kratos gyvenamojoje vietoje metu, pasitelkus policijos tarnybinį šunį Mėtą, rasta apie 50 g kanapių, virš 20 g amfetamino bei elektroninės svarstyklės.

Šeši įtariamieji buvo sulaikyti ir uždaryti į areštinę, vėliau pastariesiems bei kitiems įtariamiesiems paskirtos švelnesnės kardomosios priemonės. Beje, minėtas 23-ejų metų jaunuolis šiais metais nuteistas už anksčiau įvykdytus nusikaltimus ir nuo birželio atlieka 2 metų laisvės atėmimo bausmę pataisos namuose.

Ikiteisminį tyrimą organizavo ir jam vadovavo Klaipėdos apygardos prokuratūros Klaipėdos apylinkės prokuratūra.

Už neteisėtą disponavimą šaunamaisiais ginklais, šaudmenimis baudžiama areštu arba laisvės atėmimu iki 5 metų.

Už narkotinių (psichotropinių) medžiagų platinimą numatytas laisvės atėmimas nuo 2 iki 8 metų.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.

CBD kanapių aliejus https://hdrop.lt/

 

 

 60,965 peržiūrų (-a)

50% LikesVS
50% Dislikes