Kretingos rajonas vis labiau tampa patrauklus investicijoms – mūsų mieste statyti naują prekybos centrą pasiryžo Vilniaus UAB „Pro Meridian“. Investuotojo teigimu, tai buvo nuspręsta atsižvelgus į patrauklią Kretingos miesto vietą bei įvertinus nekilnojamojo turto projektų plėtros galimybes. Savivaldybės administracijos direktorius Egidijus Viskontas susitiko su bendrovės vadovu Dariumi Baliukevičiumi ir aptarė būsimos sutarties pasirašymą.

Apie 1800 kvadratinių metrų bendrojo ploto prekybos paskirties pastatas bus statomas investuotojo nuosavybės teise įsigytame 56 arų žemės sklype Šventosios gatvėje prie kavinės „Airovita“. Būsimas prekybos centras projektuojamas su visa reikiama infrastruktūra: automobilių stovėjimo aikštele, reikiamais inžineriniais tinklais, pėsčiųjų takais, įvažomis į žemės sklypą.

Planuojamos investicijos į prekybos centro statybą bei aplinkinės teritorijos sutvarkymą sieks daugiau nei 2 milijonus eurų. Pastatytas prekybos centras, kuriame bus sukurta apie 40 naujų darbo vietų, bus išnuomotas Kretingoje jau veikiančiam vienam mažmeninės prekybos tinklui.

Statybos darbus numatoma pradėti kitų metų pradžioje. Investuotojas sieks, kad naujasis prekybos centras Kretingos rajono gyventojams ir svečiams duris atvers dar iki kitų metų rudens.

 20,196 peržiūrų (-a)

67% LikesVS
33% Dislikes