HBH buliai.

„Mamos, labai prašau, pasimokykite iš mano klaidos pasitikint „Mini zoo“, – socialiniame tinkle „Facebook“ kreipėsi nukentėjusios mergaitės motina. 

Pasak jos, pustrečių metų mergaitę, HBH restorane Žibininkuose (Kretingos rajonas), nuo aptvaro stovėjusią metro atstumu, staiga užpuolė per tvorą skylėje išlindęs buivolas.

„Buivolas staiga išlindo per tvoros tarpą ir, ragu pakabinęs už pilvo, išmetė į orą“, – prisiminė mergaitės mama.

Mergaitė nedelsiant buvo išgabenta į Klaipėdos vaikų ligoninę, kurios darbuotojams moteris dėkojo už operatyvią reakciją. Tačiau restorano darbuotojams nukentėjusios mergaitės mama kritikos nestokojo.

Moteris teigė nesulaukusi atsiprašymo iš restorano darbuotojų ir suabejojo aplinkos saugumu: „Pripažinimo, jog aptvarai yra netinkami, ar gyvulio būklė nėra gera, jog jis staiga pasidarė agresyvus, nesulaukiau“.

Moteris tikino sulaukusi darbuotojų grasinimų, esą bylą pradėjus tirti policijos pareigūnams, šeima sulauks Vaikų teisių dėmesio.

„HBH Lietuva“ direktoriaus pavaduotoja Laura Matulevičiūtė teigė, kad apie situaciją darbuotojai sužinojo nelaimei jau įvykus.

„Apie situaciją sužinojome jau po fakto. Negalėjome suteikti jokios pagalbos“, – aiškino ji.

Pasak direktoriaus pavaduotojos, restorane per metus apsilanko milijonas žmonių ir bent 50 tūkst. iš jų glosto restorano teritorijoje laikomus naminius gyvulius.

„Tėveliai turėtų patys prižiūrėti vaikus. Mūsų žvėrinčius taip ir yra padarytas, kad vaikai galėtų paglostyti gyvūnus“, – aiškino L.Matulevičiūtė. Ji taip pat pabrėžė, kad tam, jog buivolas galėtų sužaloti mergaitę, ši turėjo stovėti gerokai arčiau nei minėtu vieno metro atstumu.

Nukentėjusios mergaitės mama kritikos negailėjo ir policijos pareigūnams.

Pasak jos, įvykio vietos apžiūrėti atvykę pareigūnai su moterimi nesusisiekė, o šiai pasiteiravus, ar incidentas buvo užfiksuotas, atsakė, jog moteris patvirtino neturinti pretenzijų, nors su ja, kaip teigė nukentėjusios mergaitės mama, nebuvo susisiekta.

Pasak Palangos Policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininko Donato Mockaičio, pranešimas gautas 12:40 val., pareigūnų ekipažas įvykio vietoje buvo 12:58 val. Atvykus pareigūnams, mergaitės ir jos mamos įvykio vietoje nebebuvo. Pareigūnai telefonu susisiekė su moterimi (kas ši moteris nukentėjusiajai, šiuo metu tikslios informacijos neturima), kuri pranešė apie įvykį policijai ir paprašė sugrįžti į įvykio vietą patikslinti aplinkybių.

Pranešėja, pasak D.Mockaičio, buvo atvykusi, bendravo su pareigūnais. Vėliau informacija perduota Kretingos rajono pareigūnams.

Aplinkybės tiriamos.

Lrytas info

 6,566 peržiūrų (-a)

0% LikesVS
100% Dislikes