Kretingos futbolo komanda „Minija“ LFF 1 lygos 22 turo rungtynėse savo aikštėje priėmė pirmenybių lyderius „Šiaulių FA“ futbolininkus. Didžiąją rungtynių dalį pirmavę mūsų miesto futbolininkai visgi nusileido varžovams iš Šiaulių rezultatu 1-2.

Puikus kėlinys
Rungtynes Kretingos miesto stadione geriau pradėjo svečiai iš Šiaulių, kurie per pirmąsias dešimt rungtynių minučių turėjo ryškią teritorinę persvarą, tačiau iš jos nieko pavojingo išspausti nesugebėjo. Kėliniui įpusėjus šiek tiek įsidrąsino ir „Minijos“ futbolininkai. Po puikios kontratakos varžovų vartų konstrukcijos stiprumą patikrino Deividas Šiuša. Šis momentas, atrodo, „užvedė“ kretingiškius, kurie 27 rungtynių minutę išsiveržė į priekį. Po Saido Banco perdavimo įvarčiu pasižymėjo „minijiečių“ atakos lyderis Princas Odohas.
Praleidę įvartį „Saulės miesto“ futbolininkai perėmė iniciatyvą ir baigiantis pirmajam kėliniui du kartus per vieną ataką grasino „Minijos“ vartams, tačiau puikiai abiejuose epizoduose sužaidė vartininkas ir komandos kapitonas Eimantas Brezgys.

Abejotinas baudinys ir įvartis paskutinę minutę
Antrajame kėlinyje ir toliau teritorinę persvarą turėjo svečiai iš Šiaulių, tačiau kantriai gynyboje žaidę „Minijos“ futbolininkai nedavė varžovams nieko sukurti prie savųjų vartų.76 rungtynių minutę įvyko incidentas, kardinaliai pakeitęs rungtynių eigą.

Eimantas Brezgys ne kartą gelbėjo savo komandą. ReAl moments nuotr.

Po aukšto perdavimo vienas iš Šiaulių futbolininkų krito baudos aikštelėje. Teisėjas net nedvejodamas paskyrė 11 metrų baudinį į „minijiečių“ vartus ir, negana to, antra geltona kortele, kuri automatiškai pavirto į raudoną, „apdovanojo“ D.Šiušą. Tiksliai baudinį realizavo šiauliškis Justas Petravičius.
Per likusias rungtynių minutes „Minija“ tik gynėsi nuo varžovų atakų ir, kai atrodė, jog rungtynės pasibaigs lygiosiomis, tiksint paskutinėms teisėjo pridėto laiko minutėms, puikų reidą surengė „Šiaulių“ ekipos puolėjas Ronaldas Misiūnas ir išplėšė savo ekipai pergalę.
„Minijos“ sudėtis: Eimantas Brezgys (kapitonas), Vilius Kazlauskas, Gustas Gumbaravičius, Lo Pape Serigne, Laurynas Bauža, Deividas Šiuša, Said Bance, Shogo Osawa, David Kirzneris, Princas Odohas, Valdas Jašmontas. Po keitimo: Mantas Gedutis, Deividas Pipiras, Lukas Gujis, Aidas Pipiras.

Didžiavosi savo komanda
Komandos parodytu noru ir įdėtomis pastangomis liko patenkintas ir komandos vartininkas E.Brezgys.
„Manau, parodėme charakterį ir šiose rungtynėse nusipelnėme daugiau. Jeigu ne tas abejotinas vienuolikos metrų baudinys ir keletas žaidėjų trauma, būtume šiandien įveikę lygos lyderius. Tikrai esu patenkintas visų komandos draugų įdėtomis pastangomis ir parodytu noru“, – kalbėjo „Minijos“ vartų sargas.

Lauks dar vienų lyderių egzaminas
Penktadienį 18 val. LFF 1 lygos 23 turo rungtynėse išvykoje „Minija“ rungtyniaus prieš kitą čempionato lyderį – Jonavos FC „Jonava“ ekipą. Tai bus antroji tarpusavio dvikova šiame sezone. Pirmajame susitikime Kretingoje, po paskutinę minutę pelnyto įvarčio, pajegėsni rezultatu 2-1 buvo „Jonavos“ futbolininkai.