Artėjant ilgajam Visų Šventųjų ir Vėlinių savaitgaliui informuojame, kad Kretingos mobilus punktas dirbs spalio 30 d. ir lapkričio 2 d. 8–12 val. Spalio 31 d. ir lapkričio 1 d. mobilus punktas nedirbs.

Kretingos rajono gyventojai jaučiantys COVID-19 ligai būdingus simptomus, tačiau karštojoje linijoje 1808 negaunantys laisvos vietos testui Kretingos mobiliame punkte, tai gali padaryti susisiekę su savo šeimos gydytoju. Kretingos rajono gyventojas, pajutęs COVID-19 simptomus – karščiavimą, kosulį, gerklės skausmą, skonio ir uoslės pokyčius arba praradimą, bendrą silpnumą, viduriavimą, nuovargį, raumenų skausmą, pirmiausiai turi pabandyti užsiregistruoti testui karštojoje linijoje 1808. O nepavykus to padaryti, susisiekti su savo šeimos gydytoju. Gydytojas, įvertinęs, kad paciento jaučiami simptomai gali būti COVID-19 ligos požymiai, perduos informaciją atsakingam Kretingos PSPC specialistui, kuris informuos simptomus jaučiantį gyventoją apie tą pačią ar sekančią dieną mobiliame punkte atsilaisvinusią vietą.

Svarbu, užsiregistravus testui į mobilų punktą, bet negalint atvykti, prašome atšaukti rezervacijos laiką, nes dėl to nukenčia tie rajono gyventojai, kurie pajutę COVID-19 simptomus negali tą pačią ar sekančią dieną pasitikrinti ar serga COVID-19 liga.

‘Švyturio” inf.

 11,661 peržiūrų (-a)

50% LikesVS
50% Dislikes