Šį kartą „Pajūrio derbyje“ pajėgesni buvo „Kuršiai“. ReAl moments nuotr.

„Kretingos“ krepšinio klubas, rungtyniaujantis Nacionalinėje krepšinio lygoje, patyrė dar vieną pralaimėjimą. Mūsų miesto krepšininkai po labai atkaklios kovos rezultatu 67-76 pralaimėjo kaimynams iš Palangos – „Kuršių“ ekipai.

Tikras derbis iki paskutinių minučių
Rungtynių Palangos arenoje pradžioje į priekį išsiveržė aikštelės šeimininkai „Kuršių“ krepšininkai, tačiau pirmajame kėlinyje kretingiškiai rezultatą išlygino.
Antrasis ketvirtis vyko visiškai lygiai ir nei vienai komandai prieš ilgąją pertrauką nepavyko susikurti kažkokios persvaros. Abi ekipos ilsėtis patraukė švieslentėje degant lygiam rezultatui 34-34.
Antroji rungtynių pusė jau daug sėkmingiau prasidėjo aikštės šeimininkams „Kuršių“ krepšininkams, kurie dešimties minučių atkarpą laimėjo 20-11, ir prieš paskutinį ketvirtį susikrovė 9 taškų persvarą.
Lemiamas ketvirtis vyko labai permainingai. Likus žaisti 3 minutes, po Eimanto Žiliaus tritaškio, kretingiškiai rezultatą išlygino. Visgi sėkmingiau rungtynių pabaigą sužaidė „Kuršių“ ekipa ir pasiekė revanšą už pirmajame rate patirtą pralaimėjimą.
„Kretingos“ ekipoje rezultatyviausiai rungtyniavo 15 taškų pelnęs Eimantas Žilius, 12 taškų surinko Haroldas Saprykinas. Po 10 taškų į savo sąskaitą įsirašė Rytis Zabita ir Rokas Šimkevičius.
„Kuršius“ į pergalę vedė 17 taškų surinkęs Derekas Hanesas. Jam puikiai talkino 16 taškų pelnęs Laurynas Mikalauskas.

Liko patenkintas kovingumu
Komandos parodytu kovingumu po prasto pasirodymo Mažeikiuose patenkintas liko ir „Kretingos“ krepšinio klubo vyriausiasis treneris Arimantas Mikaločius. Jo teigimu, šiose rungtynėse susitiko dvi lygios komandos ir tik sėkmingiau rungtynių pabaigoje sužaidę varžovai pasiekė revanšą.
„Džiugu, kad komanda parodė teigiamą reakciją po labai prastų rungtynių Mažeikiuose. Tikrai likau patenkintas vyrų parodyta energija. Aikštėje, kaip ir priklauso derbiui, vyko daug kietos kovos. Visgi rungtynių pabaigą solidžiau sužaidė varžovai, „Kuršių“ krepšininkai. Mūsų savo ruožtu laukia dar daug labai sunkių rungtynių svetimose aikštėse prieš motyvuotus varžovus“, – kalbėjo treneris.
Lyderių egzaminas
Labai sunkios rungtynės mūsų miesto krepšinio ekipos laukia jau šį šeštadienį Gargžduose prieš Nacionalinės krepšinio lygos lyderius, vietos „Gargždų“ krepšininkus. Pirmajame rate vykusiose rungtynėse rezultatu 66-59 pajėgesni buvo gargždiškiai. Rungtynes nuo 16 valandos tiesiogiai bus galima stebėti NKL youtube paskyroje.

 12,848 peržiūrų (-a)

50% LikesVS
50% Dislikes