Kretingos „SM-Kretinga“ išgyvena pergalių „badą“. RKL nuotr.

Savo pasirodymą debiutiniame Regionų krepšinio lygos B diviziono sezone ir toliau nesėkmingai tęsia antroji „Kretingos“ krepšinio klubo ekipa „SM-Kretinga“, kurioje rungtyniauja Kretingos sporto mokyklos ugdytiniai. Aurimo Ivanovo treniruojami vaikinai patyrė jau 11 pralaimėjimą iš tiek pat galimų. Šį kartą mūsų miesto jaunimas išvykoje rezultatu 57-88 nusileido kito Nacionalinės krepšinio lygos klubo „Gargždai“ antrajai komandai „Gargždai-2“.

Neturėjo jokių didesnių šansų
Nuo pat rungtynių Klaipėdos rajono sporto centro salėje pradžios savo sąlygas aikštelėje diktavo šeimininkai, „Gargždai -2“ ekipa, jau per pirmajį kėlinį susikrovusi 12 taškų persvarą, kurią per antrąjį ketvirtį dar padidino ir į pertrauką išėjo pirmaudama rezultatu 48-32.
Po petraukos įvykiai aikštėje mažai kuo skyrėsi ir gargždiškiai toliau palaipsniui didino savo persvarą, kuri rungtynėms baigiantis pasiekė ir 31 tašką.
„SM-Kretinga“ gretose daugiausiai – 23 taškus pelnė Ugnius Kvietkauskas, 11 taškų pridėjo Nojus Rožmanovas, 10 taškų Roko Tiškaus sąskaitoje.
Kol kas Kretingos „SM-Kretinga“ per 11 rungtynių patyrė 11 pralaimėjimų ir 13 komandų rikiuotėje užimą paskutinę vietą bei išlieka vienintele komanda, neiškovojusia pergalės.