Pirmos lygos nugalėtojai – „Sig Group“ ekipa. (Kretingos sportas nuotrauka)

Praėjusį šeštadienį keturiomis finalinėmis rungtynėmis finišavo Kretingos rajono futbolo pirmenybių pirma ir antra lygos. Pirmos lygos mažajame finale prireikė baudinių serijos, po kurios bronzos medalius iškovojo „Veltūno“ komanda. Didžiajame finale savo sąlygas nuo pat pradžių aikštėje diktavo „Sig group“ ekipa ir iškovojo nugalėtojų vardą. Antroje lygoje nugalėtojų vardą gan nesunkiai pasiekė „Aston Villa“.

Mažajame finale prireikė baudinių
Mažąjį finalą dėl trečios vietos pirmoje lygoje labai užtikrintai pradėjo „Grafo“ ekipa, kuri per pirmasias 20 rungtynių minučių išsiveržė rezultatu 3-0 ir „sausai“ laimėjo pirmąjį kėlinį.
Po petraukos gana greitai rezultatą sušvelnino „Veltūno“ ekipa, o dar po kelių minučių dar vienu įvarčiu savo atsilikimą sumažino iki minimumo. Likus žaisti 3 minutes „Grafo“ ekipa dar vienu įvarčiu parodė, kad nusprendė tapti rungtynių nugalėtoja, bet tada prasidėjo tikras vieno žmogaus „šou“. „Veltūno“ komandos vartininkas Vaidotas Gedvilas įsijungė į puolimą ir, likus žaisti 2 minutes, vienu įvarčiu sumažino komandos atsilikimą iki minimumo, o dar po geros minutės dar vienu tiksliu smūgiu rezultatą išlygino.
Rungtynių pagrindiniam laikui pasibaigus lygiosiomis 4-4, abi komandos nugalėtoją buvo priverstos aiškintis mušdamos 6 metrų baudinius. Baudinių serijoje ir toliau savo puikų pasirodymą pratęsė „Veltūno“ ekipos vartų sargas Vaidotas Gedvilas, kuris atrėmė du varžovų smūgius ir lemiamu baudiniu atnešė komandai 3 vietą.
Didžiajame Pirmos lygos finale, kuriame susitiko „Sig Group“ ir „Palangos“ ekipos, tokios intrigos nebuvo. Nuo pat rungtynių pradžios „Sig Group“ ekipa puikiai rungtyniavo abiejose aikštės pusėse ir per pirmą kėlinį į palangiškių vartus pasiuntė 6 įvarčius, patys praleido vos vieną. Antroje rungtynių pusėje „Palangos“ komanda dar bandė sugrįžti į rungtynes ir šiek tiek sumažino atsilikimą, bet to buvo negana ir pergalę rezultatu 8-5 bei Pirmos lygos nugalėtojos vardą iškovojo „Sig Group“ ekipa.

Geriausi komandų žaidėjai
Tomas Vainora – „Sig group“ , Kęstutis Savickas – „Palanga“, Vaidotas Gedvilas – „Veltūnas“, Lukas Jakumas – „Grafas“. Geriausiu pirmenybių vartininku išrinktas Raimondas Alseika – „Sig Group“. Rezultatyviausiu Pirmos lygos žaidėju tapo „Sig group“ atakų lyderis Deivydas Gedvilas, įmušęs 11 įvarčių.

Finale – „Aston Villos“ dominavimas
Antros lygos mažasis finalas dėl 3-ios vietos, kuriame susitiko „Danės perlo“ ir „Slėnio“ komandos, ataklumu ir intringa nelabai kuo nusileido pirmosios lygos „bronzinėms“ rungtynėms. Jame nuo pat teisėjo švilpuko virė kieta ir lygi kova dėl kiekvieno aikštės centimetro. Pirmasis kėlinys priklausė „Danės perlo“ futbolininkams, kurie įgijo minimalią persvarą 2-1. Antrajame kėlinyje „Slėnis“ rezultatą išlygino, vėliau komandos dar kartą apsikeitė įvarčiais, o rungtynėms besibaigiant pergalingą ir trečios vietos medalius atnešusį įvartį pelnė „Slėnio“ atstovas Tomas Tamošauskas. Pergalę rezultatu 4-3 iškovojo „Slėnis“.

Kretingos rajono salės fubolo pirmenybių 2 lygos prizininkai: „Palangos sporto centras“, „Aston Villa“ ir „Slėnis“. (Kretingos sportas nuotrauka)

Antros lygos finale tarp „Aston Villos“ ir „Palangos sporto centro“ lygi kova vyko tik pirmajame kėlinyje, kuris baigėsi lygiosiomis 3-3. Antrajame savo pranašumą įrodė daug daugiau patirties turinti ir iš veteranų sudaryta „Aston Villos“ ekipa, savo varžovus įveikusi rezultatu 9:5 ir pasidabinusi antros lygos aukso medaliais.

Geriausi Antros lygos žaidėjai
Gintaras Merkevičius – „Aston Villa“, Mantas Virvičius – „Palangos sporto centras“, Nerijus Kniukšta – „Slėnis“, Giedrius Glikmanas – „Danės perlas“. Geriausiu Antros lygos vartininku pripažintas „Palangos sporto centro“ vartų sargas Laurynas Drazdas. Rezultatyviausiu žaidėju tapo 11 įvarčių pelnęs „Aston Villos“ žaidėjas Stasys Brazauskas.